چمن کمپ ارمنستان مثل فرش است | اتاق خبر
کد خبر: 357418
تاریخ انتشار: 16 تیر 1395 - 20:21
منصوریان:
سرمربی تیم فوتبال استقلال از امکانات کمپ آکادمی فوتبال ارمنستان ابراز رضایت کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان در حاشیه نخستین تمرین استقلال در کمپ آکادمی ملی ارمنستان گفت: از قبل می‌دانستم که امکانات این کمپ منحصرا برای تیم ملی ارمنستان و تیم‌های ملی خارجی است اما امسال شرایط طوری بود که باشگاه‌ها هم می‌توانستند به اینجا بیایند برای همین هم خیلی زود جا را رزرو کردیم.

او ادامه داد: این شهر بسیار کم هیاهوست و همچنین ما تمام امکانات مورد نیازمان را از قبل تامین کرده‌ایم. ادموند اختر و خرمگاه هفته قبل به اینجا آمدند و جزئیات کار مثل غذا، ساعت‌های تمرین، بدنسازی و استخر را در یک برنامه ۱۲ روزه تنظیم کردند.

سرمربی استقلال همچنین گفت: برای من به عنوان سرمربی سه چیز برای انتخاب محل اردو اهمیت دارد. محل خواب، تغذیه و چمن اردو باید مطلوب باشد. چمن این کمپ آنقدر صاف و خوب است که مثل فرش می‌ماند.

او ادامه داد: همه امکانات این کمپ خوب است ولی برای ما جای حسرت دارد که چرا در ایران چنین امکاناتی برای تیم ملی یا استقلال و پرسپولیس وجود ندارد. مجموع هواداران سرخ آبی ۶۰ میلیون نفر است. اما در حالی که ایران از نظر منابع سومین کشور ثروتمند است چنین امکاناتی ندارد. اگر در ایران چنین امکاناتی بود ما هرگز از کشور خارج نمی‌شدیم.

منصوریان همچنین گفت: به مجموعه فوتبال ارمنستان تبریک می‌گویم که چنین امکاناتی را فراهم کرده‌اند. این جا یک زمین هم هست که گفته‌اند فقط برای ۲ بازی تدارکاتی اجازه ورود به آن‌ را به ما می‌دهند وگرنه آن زمین فقط در اختیار تیم ملی ارمنستان است. مردم این جا هم مثل ارامنه ایران خیلی دوست داشتنی و آرام هستند و برخورد خیلی خوبی با ما داشته‌اند.

او درباره روند تمرین‌های تیمش از آغاز فصل جدید هم گفت: برنامه ما ۴۲ روزه است و ما برای همه روزهایش برنامه مشخص داریم. این روند تاکنون بدون خدشه انجام شده جز یک روز که آن هم به دلیل ناهماهنگی تست پزشکی بازیکنان بود. من نمی‌دانستم که قرار است از بازیکنانم تست ویوتومکس هم گرفته شود اما این کار بدون هماهنگی من انجام شد و من هم دیگر بازیکنانم را به تست پزشکی نمی‌فرستم.

وی ادامه داد: بازیکن بعد از تست ویوتومکس نیاز به ۴۸ ساعت استراحت دارد و به همین دلیل استراحتمان را یک روز جلو انداختم ولی چون فاصله تهران تا ایروان یک روز بود خوشبختانه این عقب ماندگی را جبران کردیم. برنامه ما تاکنون خوب اجرا شده اما در استقلال از نظر لجستیکی با کمبود مواجه هستیم. مهم است که از نظر مالی شرایط طوری باشد که تیم در وسط فصل نشست نکند.

وی ادامه داد: امسال باید همه در استقلال به من کمک کنند. بخش رسانه ای تیم، تدارکات، تیم پزشکی، ماساژورها، گروه فنی و بعد بازیکنان و مادر فنی باید به صورت پلکانی مورد توجه قرار بگیرند و گم نشوند.
منصوریان همچنین گفت: مردم از داخل تیم اطلاعی ندارند و فقط تغییر در روند بازی را میخواهند. هدف من این است که اگر در یک بازی یک بر صفر برنده شدیم، طوری بازی کنیم که ١٠ موقعیت داشته باشیم و مردم از بازی لذت برده باشند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید