من مجرم نیستم | اتاق خبر
کد خبر: 357431
تاریخ انتشار: 16 تیر 1395 - 21:38
نیمار:
ستاره برزیلی بارسلونا خود و پدرش را از اتهاماتی که به آنها زده می‌شود تبرئه و تاکید کرد که به دنبال کسب توپ طلا نیست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نیمار ستاره برزیلی بارسلونا با وجود مشکلات مالیاتی که برای او پیش آمده بود قرارداد خود را با آبی اناری‌ها تمدید کرد و تا سال ۲۰۲۱ در این تیم ماندنی شد.

این بازیکن سرشناس به مشکلات اخیر واکنش نشان داد و خود را تبرئه کرد. او گفت: نه من مجرم هستم و نه پدرم. نمی‌دانم که مشکلات اخیر چرا مطرح شد و بر این باور هستم که بعضی قصد دشمنی با من را داشتند. اطمینان دارم که پدرم اجازه نخواهد داد بعضی از مشکلات وارد زندگی من شود. بسیار خوش شانسم که شخصی مانند او را کنار خودم می‌بینم. با وجود پدرم بسیار خوشحالم و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

نیمار که به تازگی قرارداد خود را بارسلونا تمدید کرد درباره غیبتش در کوپا آمه‌ریکا گفت: همواره دوست داشته‌ام که در تمام رقابت‌ها چه با پیراهن بارسلونا و چه با پیراهن تیم ملی فوتبال برزیل به میدان بروم. با این حال باید بگویم که خواسته سرمربی بارسلونا را به خوبی درک می‌کنم. به هر حال او مسئول تیم است و باید مراقب همه چیز باشد.

این ستاره برزیلی در پایان سخنان خود درباره آینده خود با بارسلونا گفت: به دنبال کسب توپ طلا و تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان نیستم. تنها دوست دارم که از فوتبال بازی کردن لذت ببرم. با وجود آنکه در سال ۲۰۱۵ به همراه مسی و رونالدو جزو سه نفر نخست فوتبال جهان بودم با این حال باید بگویم که هدف من کسب توپ طلا نیست و تنها می‌خواهم جام های بیشتری را به دست آورم.

نیمار در این سه سال حضورش در بارسلونا توانسته است قهرمانی در ۷ جام را به دست آورد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید