واکنش سپاهان به خبر انتقال خلیل‌زاده به پرسپولیس | اتاق خبر
کد خبر: 357436
تاریخ انتشار: 16 تیر 1395 - 22:04
سرپرست تیم سپاهان می‌گوید خبر جدایی شجاع خلیل‌زاده از این تیم صحت ندارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی اخوان درباره روند تمرین‌های تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد: امروز مربی بدنساز ما از همه بازیکنان تست ورزشی گرفت تا میزان آمادگی آن‌ها را برای شروع لیگ برتر بررسی کند.

او درباره اینکه چه زمانی تست پزشکی سپاهان انجام می‌شود گفت: ما روز ۲۷ تیر به تهران می‌آییم و در تست پزشکی سازمان لیگ شرکت می‌کنیم و در صورتی که بتوانیم در تهران هم بازی دوستانه‌ای هم برگزار می‌کنیم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه گفته می‌شود اردوی این تیم در اوکراین هم لغو خواهد شد یادآور شد: به دلیل ضیق وقت ما نمی‌توانیم این اردو را برگزار کنیم چرا که فاصله کمی تا شروع مسابقه‌ها مانده و احتمال آسیب دیدگی بازیکنان وجود دارد. با توافقی که میان باشگاه و سرمربی تیم صورت گرفت، ما ۲۵ و ۲۶ تیر در تورنمنت چهار جانبه شهدای حرم بابل شرکت می‌کنیم که تیم‌های گسترش فولاد تبریز، خونه به خونه بابل، تیم ملی دانشجویان و سپاهان حضور خواهند داشت.

اخوان همچنین درباره اینکه شایعه‌های زیادی مبنی بر جدایی شجاع خلیل‌زاده از این تیم و پیوستن به پرسپولیس شنیده می‌شود گفت: قرارداد خلیل‌زاده تا نیم فصل معتبر است و او ۱۷ بازی را برای ما انجام می‌دهد. ان‌شاءالله در روزهای آینده با توافقی که میان خلیل‌زاده و باشگاه صورت می‌گیرد، این بازیکن در سپاهان می‌ماند. تصمیم باشگاه این است که خلیل‌زاده را حفظ کند. در حال حاضر هم هیچ بندی در قرارداد خلیل‌زاده برای جدایی وجود ندارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید