اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج) ستودنی است | اتاق خبر
کد خبر: 357501
تاریخ انتشار: 17 تیر 1395 - 03:23
امام جمعه عسلویه گفت: اقدامات سربازان گمنام امام زمان در برخورد با تروریست ها ستودنی است.

به گزارش اتاق خبر، حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های نماز عید سعید فطر در عسلویه اظهار داشت: در آیات و روایات بر لزوم داشتن صبر و تحمل در زندگی تاکید شده است و باید در همه صحنه‌ها خدا را در نظر بگیریم.

وی اضافه کرد: سعی کنیم همیشه در زندگی خود به یاد امام عصر (عج) باشیم؛ ما هر چه داریم به برکت ائمه معصومین و امام زمان است. 

امام جمعه عسلویه بیان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان چقدر با سعه صدر به سخنان آن دانشجوی معترض گوش می‌دهد؛ آن جوان به رهبری می گوید بعضی نظرات شما را قبول ندارم، کجا شخص اول مملکت اینقدر با صبر و تحمل به سخنان انتقادی یک دانشجو گوش فرامی دهد.

وی با بیان اینکه این از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: رهبری در جواب این دانشجو فرمودند که مواضع من راجع به فتنه ۸۸ مشخص است؛ موضع من صریح و روشن است و روی فتنه ۸۸ حساس هستم.

حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد خاطرنشان کرد: بعضی از سردمداران فتنه ساکت شدند، یک عده تایید کردند و سوء استفاده کردند و تاکنون اعلام تبری نکرده اند.

وی با تقدیر از سربازان لایق و گمنام امام زمان (عج)، ادامه داد: سربازان گمنام چند تیم تروریستی را متلاشی کردند که برنامه‌هایی برای انفجار در شب‌های قدر داشتند به لطف خدا و برکت ماه رمضان اینها دستگیر شدند؛ باید از زحمات این عزیزان قدردانی کنیم.

امام جمعه عسلویه افزود: از حضور باشکوه آحاد مردم، مسئولین، نیروهای نظامی وانتظامی، صنعتگران، کسبه، بازاریان، روحانیون و بسیجیان در راهپیمایی روز قدس و نماز عید سعید فطر تشکر می کنم.

منبع: مهر

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید