ترافیک پرحجم و سنگین در خروجی کلانشهرها و محورهای منتهی به استان‌های خزری | اتاق خبر
کد خبر: 357570
تاریخ انتشار: 17 تیر 1395 - 09:28
رییس پلیس‌ راه راهور نیروی انتظامی با اشاره به آغاز سفرهای تابستانی از روز گذشته-سه‌شنبه- گفت: هم‌اکنون بار ترافیکی در اکثر محورهای مواصلاتی و خروجی کلانشهرها و محورهای منتهی به استان های خزری پرحجم است.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ محمد حسین حمیدی در حاشیه بازدید هوایی از محورهای مواصلاتی استان تهران افزود: در استان تهران محور کرج - قزوین، قزوین - زنجان و قزوین - رشت، کرج - چالوس و جاده‌های هراز و فیروزکوه بار ترافیکی پرحجم در برخی مقاطع سنگین را دارند.
وی از یکطرفه شدن محور کرج - چالوس به سمت شمال از روز گذشته- سه‌ شنبه - خبر داد و گفت : این مسیر تا بازگشت بار ترافیکی به حالت عادی همچنان یکطرفه باقی می‌ ماند.
رییس پلیس‌ راه راهور ناجا تاکید کرد: رانندگانی که هنوز سفر خود را آغاز نکرده‌ اند حتما در نظر داشته باشند که زمان بیشتری را برای سفر خود بویژه در محورهای اعلامی اختصاص دهند و در ادامه سفر در محورهایی که ترافیک روان تر است از سبقت و سرعت غیرمجاز به طور جدی خودداری کنند تا هم با برخورد ماموران پلیس‌ راه مواجه نشوند و هم بدون هرگونه حادثه‌ای سفری ایمن داشته باشند.
حمیدی یکی از مشکلات در زمان پرحجمی بار ترافیک محورها را عجله و شتاب رانندگان اعلام کرد و افزود: با توجه به شرایط موجود توصیه می‌ کنیم رانندگان صبر و تحمل پیشه کرده و طول سفر را جزو سفر به حساب آورند.
رییس پلیس‌ راه راهور ناجا تصریح کرد: توصیه می‌کنیم مسافرانی که در تعطیلات عید فطر به سفر رفته‌اند بازگشت خود را روز جمعه موکول نکنند و به روزهای بعد موکول کنند چرا که این حجم تقاضای سفر بیش از سطح سرویس راه‌ها است و اگر قرار باشد بازگشت این حجم مسافر در یک زمان کوتاه صورت بگیرد شاهد گره‌های ترافیکی و توقف‌های طولانی مذت خواهیم بود.
حمیدی تاکید کرد: طرح تابستانه پلیس راهور از روز سه ‌شنبه - 15 تیر ماه - آغاز و تا سوم مهرماه ادامه دارد.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است؛ ضمن اینکه آخرین اطلاعات ترافیکی در سایت www.rahvar120.ir قابل دسترسی است.

منبع: ایرنا

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید