آزادی 245 زندانی در ایام عید سعید فطرتوسط بانک انصار | اتاق خبر
کد خبر: 357587
تاریخ انتشار: 16 تیر 1395 - 14:14
بانک انصار با آزادی 245 نفراز زندانیان معسر،یکی از اقدامات ارزنده خود در راستای مسئولیت های اجتماعی درماه مبارک رمضان را رقم زد .

به گزارش اتاق خبر به نقل از اداره کل بازاریابی و تبلیغات بانک انصار،یحیی فروتن با تبریک عیدسعید فطر به هموطنان عزیز به تشریح اقدامات گسترده بانک انصار در انجام مسئولیت های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی از جمله : ساخت مدارس ، پرداخت وام های قرض الحسنه، حمایت از خانواده های زندانیان، کمک به موسسات خیریه وعام المنفعه و همراهی با ستاد بازسازی عتبات عالیات پرداخته وانجام مسئولیت های اجتماعی را زمینه ساز تعالی معنوی سازمان ها دانست.   

وی در ادامه گفت: رهایی زندانیان زمینه بازگشت به خانواده وجامعه را برای آنان فراهم و ازبروزمشکلات وتبعات منفی ناشی ازفقدان سرپرست،هزینه های اجتماعی  وناهنجاری های مربوط به آن جلوگیری می کند .

 

قائم مقام مدیرعامل بانک انصار درپایان گفت: مسئولیت‌اجتماعی، درعین‌حال بستر معنوی واعتمادآمیز تعاملات اجتماعی، تجاری و اقتصادی مردم و سازمان‌ها در چارچوبی اخلاقی و قانونی را فراهم  می‌کند که بدون وجود آن، تصور جامعه‌ای  انسانی و پیشرفته نه تنها ممکن نیست، بلکه فقدان آن، دلیلی آشکار برضعف‌های مدیریتی و نبودظرفیت‌های پیشرفت وتوسعه خواهدبود.    

94105

 

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید