پاسخ منفی ناینگولان به پیشنهاد چلسی | اتاق خبر
کد خبر: 357712
تاریخ انتشار: 18 تیر 1395 - 01:57
ستاره رم با وجود پیشنهاد بسیار خوبی که از چلسی دارد تاکید کرد در رم باقی خواهد ماند و قصد جدایی را ندارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، راجا ناینگولان ستاره تیم ملی فوتبال بلژیک در فصلی که گذشت با پیراهن رم در رقابت های سری A به میدان رفت و بازیهای درخشانی را برای این تیم به نمایش گذاشت.

او در رقابت های یورو 2016 هم بلژیک را همراهی کرد و از بهترین بازیکنان این تیم بود. این ستاره بلژیکی با پیشنهاد تیم های بزرگ فوتبال اروپا مواجه شده است و چلسی حاضر است برای جذب او 33 میلیون پوند پرداخت کند اما او تاکید کرد که در جالوروسی باقی خواهد ماند و پیشنهاد آبی پوشان لندنی را رد کرد.

او گفت: در رم با والتر ساباتینی مدیر ورزشی باشگاه همه چیز خوب است. بله من پیشنهادهای خوبی دارم اما باید تاکید کنم که دلیلی برای جدایی وجود ندارد و می خواهم در رم به فوتبال خود ادامه دهم.

لوسیانو اسپالتی سرمربی رم هم به ماندن ناینگولان علاقه دارد و تاکید کرد که اجازه جدایی به این بازیکن را نمی دهد. او گفت: براین باور هستم که ناینگولان در رم باقی خواهد ماند. او سر قول خود می ماند و تاکید کرد که رم را ترک نخواهد کرد. ما به همدیگر قول داده ایم و فصل را با هم شروع خواهیم کرد.

ناینگولان 28 ساله در سال 2014 پیراهن رم را بر تن کرد و از کالیاری به جالوروسی پیوست. او تا الان 42 بار پیراهن رم را بر تن کرده و 6 گل هم به ثمر رساند. منچستر یونایتد از دیگر تیم های است که به جذب ناینگولان علاقه دارد اما به نظر می رسد که او در رم باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید