تحقیق وزارت خارجه آمریکا درباره ای میل های هیلاری کلینتون | اتاق خبر
کد خبر: 357862
تاریخ انتشار: 19 تیر 1395 - 03:36
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، تحقیقات داخلی اش را درباره استفاده و یا عدم استفاده 'هیلاری کلینتون' نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2016 از حزب دمکرات از ای میل و سرور شخصی اش برای ارسال و دریافت اطلاعات طبقه بندی به جریان می اندازد.

به گزارش اتاق خبر،  'جان کربی' سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه گفت: هدف ما انجام این کار در اسرع وقت است اما، زمان فوری برای این روند تعیین نمی کنیم.
وی خاطر نشان کرد، اکنون که تحقیقات وزارت دادگستری بدون وارد کردن اتهامی علیه وزیر امور خارجه پیشین آمریکا به پایان رسید، این بررسی و تحقیق داخلی را می توان به جریان انداخت.
'لورتا لینچ' دادستان کل آمریکا روز پنجشنبه رسما اعلام کرد، اتهامی علیه هیلاری کلینتون به خاطر استفاده از ای میل شخصی برای امور سازمانی در وزارت خارجه مطرح نیست.
رئیس پلیس فدرال آمریکا(اف بی‌ ای) گفت، کلینتون در زمان تصدی وزارت امور خارجه آمریکا در استفاده از ‌ای میل و سرور شخصی خود بسیار بی احتیاط بود اما، مدرکی دال بر سوء استفاده عمدی از این امر در کار نیست.
'دونالد ترامپ' نامزد احتمالی حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری به شدت از تصمیم رئیس پلیس فدرال انتقاد کرد و گفت: سیستم فاسد است.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید