یونایتد پوگبا و ماتئودی را با هم می خواهد | اتاق خبر
کد خبر: 358190
تاریخ انتشار: 20 تیر 1395 - 18:07
به نظر می‌رسد خریدهای بزرگ یونایتد در این فصل تمامی ندارد و آنها قصد دارند پوگبا و ماتئودی را هم به زودی به خدمت بگیرند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بعد از اینکه مورینیو هدایت یوناتید را بر عهده گرفت، اریک بایلی، زلاتان ایبراهیموویچ و هنریک مخیتاریان به عضویت یونایتد درآمدند.

در حالی که گمانه‌زنی شده بود که یونایتد خرید چهارمش را نیز به زودی انجام خواهد داد، رسانه‌ها امروز از پیشنهاد یونایتد به پوگبا و ماتئودی خبر دادند. ستاره تیم ملی فرانسه که اکنون در یورو ۲۰۱۶ به سر می‌برد پیشنهاد از منچستریونایتد دارد. طبق گزارشات یونایتد پیشنهاد عظیمی را مبنی بر به خدمت‌گیری او  آماده کرده است. پیشنهادی که گفته می‌شود رکورد نقل و انتقالات فوتبال جهان را به نام خود ثبت خواهد کرد.

البته ماتئودی به این پیشنهاد واکنش نشان داده است و هرگونه صحبت درباره آن را به بعد از یورو موکول کرده است و درباره این موضوع گفته است: قبل از هر چیز من یک فرانسوی هستم. اکنون زمان درستی برای مطرح کردن این سوال نیست. تمرکز من ۱۰۰ درصد بر روی یورو می‌باشد. من در لحظات استثنایی به سر می‌برم که شاید دوباره در زندگی با آن روبرو نشوم. من به این لحظات بسیار افتخار می‌کنم. من هنوز هم با پاریسن‌ژرمن قرارداد دارم و همین‌جا این مسأله متوقف می‌شود.

با این حال شنیده می‌شود یوناتید با مدیربرنامه‌های پوگبا و این بازیکن به توافق رسیده است و این قرارداد بعد از یورو امضا می‌شود. در این صورت پوگبا با جا گذاشتن گرت بیل به گرانترین بازیکن جهان تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید