هواداران تا پایان پشت استقلال باشند | اتاق خبر
کد خبر: 358378
تاریخ انتشار: 21 تیر 1395 - 12:45
کنعانی زادگان:
مدافع جدید استقلال می گوید که هواداران از او استقبال خوبی داشتند و باید تا پایان فصل پشت استقلال باشند.

محمد حسین کنعانی زادگان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد حسین کنعانی زادگان درباره موضوعات مختلفی با سایت باشگاه صحبت کرد که متن آن در ادامه می‌آید:

اردوی تیم در ارمنستان را چطور می‌بینی؟

اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. اردوی ارمنستان اولین اردوی استقلال است و من در دو هفته ابتدایی در اختیار کادر پزشکی بودم و حالا پس از بازی دوستانه ای که در تهران داشتیم به تیم اضافه شدم. شرایط بسیار خوبی داریم و آقای استیو جونز هم به تیم اضافه شدند که تمرینات خوب و پرفشاری را با ایشان پشت سر می گذاریم.

خودت برای شروع لیگ آماده‌ای؟

چون در فصل گذشته در ملوان، تیم ملی امید و تیم ملی بزرگسالان حضور داشتم نیاز به استراحت بیشتری داشتم. همچنین یک مصدومیت کوچک داشتم که برطرف شد. اکنون نیز تمرینات بسیار خوبی را که منصوریان برنامه ریزی کرد پشت سر گذاشته‌ام و آمادگی مطلوبی دارم. همانطور که قبلا گفتم با اضافه شدن آقای استیو جونز شرایط شخص من هم بهتر شده و تمرینات اختصاصی را پشت سر می‌گذارم تا بتوانم به شرایط ایده آل دست پیدا کنم و روز به روز بهتر شوم.

نظرت راجع به بازی دوستانه با آرارات ارمنستان چیست؟

روز به روز شرایط استقلال بهتر می شود. در بازی دوستانه نتیجه مهم نیست زیرا ما در حال بدنسازی هستیم و در شرایط بازی قرار نداریم اما با وجود همه این شرایط بازی خوبی انجام دادیم. در این بازی هر چه زدیم به در بسته خورد و حتی من دفاع وسط در این بازی موقعیت های خوب گلزنی از دست دادم. ما الان برای نتیجه بازی نمی کنیم و زمان ما بیشتر صرف هماهنگ شدن و دستیابی به خواسته های کادر فنی می شود.

به نظر می‌رسد امسال در پست دفاع وسط ترافیک وجود دارد.

رقیبان بسیار خوبی در استقلال دارم و بازیکنان در یک سطح هستند. مگویان در تیم ملی ارمنستان حضور دارد و امین حاج محمدی و رابسون نیز کیفیت بالایی دارند. همه ما مدافعان شانس خوبی داریم و تلاش می کنیم تا به ترکیب اصلی راه پیدا کنیم. به قول آقای منصوریان یازده پیراهن وجود دارد و ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم به این پیراهن‌ها دست پیدا کنیم و در نهایت هر کس تلاش بیشتری کند و توانایی بالاتری داشته باشد می‌تواند در ترکیب اولیه قرار گیرد.

شرایط استقلال برای یک بازیکن تازه وارد چگونه است؟

از روز اولی که به استقلال آمدم هواداران پشت من بودند. حرف‌های زیادی در مورد من گفته شده و عده ای بر روی حضور من در پرسپولیس مانور می دادند. من برای پایه های پرسپولیس بازی کردم اما فوتبال خودم را در تیم استقلال ماهشهر آغاز کردم. در اولین تمرین استقلال هواداران فوق‌العاده ای حضور داشتند و به خوبی من را تشویق کردند. به هواداران و زحمتکشان استقلال قول می دهم با تلاش مضاعف برای استقلال به میدان بروم و بیشتر از توانایی های فعلی ام برای استقلال بازی کنم. تمام فکر و تمرکز من استقلال است تا بتوانم جایگاهم در تیم ملی را محکم کنم و در نهایت یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی در جام جهانی باشم.

جو تمرینات استقلال با منصوریان را چطور دیدی؟

یک هفته از اردو می‌گذرد و همه شرایط بسیار خوبی داریم. پس از اضافه شدن استیو جونز شرایط بدنی ما نیز بهتر شده است. عملکرد بازیکنان در استقلال کنترل می‌شود و با دستگاه gps میزان دوندگی، قدرت و آیتم‌های گوناگون تمرین تحت نظارت کادر فنی قرار دارد. تمرینات استقلال بسیار حرفه ای دنبال می شود و روز به روز در حال پیشرفت هستیم که مطمئنا با حفظ این روند به استقبال لیگ می رویم.

برای موفقیت در این فصل قولی به هواداران می‌دهی؟

به هواداران قول می‌دهم که استقلال امسال به شکلی بازی کند که ورزشگاه همیشه مملو از تماشاگر باشد. منصوریان تمرینات فوق العاده تکنیکی و تاکتیکی خوبی را در دو نوبت برای ما طراحی می کند. از لحاظ بدنی شرایط بسیار خوبی داریم و می خواهیم که عملکرد مثبتی از خود ثبت کنیم.

صحبت پایانی؟

از همه هوادارانی که برای ما زحمت کشیدند تقاضا می کنم تا پایان فصل پشت استقلال باشند. همچنین متاسفانه شنیدم که مصاحبه ای از من منتشر شده مبنی بر اینکه من برای تیم های رقیب به ویژه پرسپولیس کری خوانده ام. من این مدت در اردو حضور دارم و نمی دانم که این صحبتها از کجا منتشر می شود و وجود این مصاحبه ها را تکذیب می کنم. همه فکر من استقلال است و می خواهم از استقلال به فوتبال اروپا بروم. نمی‌دانم این مصاحبه‌ها از کجا منتشر می‌شود، اما هر مصاحبه‌ای بخواهم انجام بدهم با سایت باشگاه استقلال خواهد بود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید