مارادونا از رونالدو و گریزمان گفت | اتاق خبر
کد خبر: 358385
تاریخ انتشار: 20 تیر 1395 - 18:52
اسطوره فوتبال آرژانتین به ستایش از آنتوان گریزمن و کریستیانو رونالدو پرداخت و از نقش پر رنگ آنها در رقم خوردن قهرمان یورو 2016 سخن به میان آورد.

دیگو مارادونا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تا شروع شدن فینال یورو 2016 تنها چند ساعت دیگر باقی مانده و قرار است دو تیم فرانسه و پرتغال دیدار نهایی را برگزار کنند.

دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین به مقایسه دو ستاره بزرگ فینال امشب پرداخت و گفت: در فوتبال همیشه برنامه‌ریزی و استراتژی جواب نمی دهد. گاهی اوقات یک تیم به نبوغ و انگیزه نیاز دارد. فرانسه و پرتغال چنین بازیکنانی را در اختیار دارند. کریستیانو رونالدو و آنتوان گریزمان از بازیکنانی هستند که می توانند با نبوغی که دارند گره یک بازی را باز کنند. قهرمان یورو بستگی به درخشش دو بازیکن به نام های رونالدو و گریزمان دارد.

او ادامه داد: رونالدو در 31 سالگی دومین فینال خود را تجربه می کند. بهترین فرصت نصیب این بازیکن شده است تا با تیم ملی کشورش هم جام به دست آورد. فرانسه به دنبال مهار کردن کریستیانو رونالدو است و از طرف دیگر هم پرتغال باید به شدت مراقب گریزمان باشد. او پای چپ هنرمندی دارد و تاکنون توانسته 6 گل به ثمر برساند.

ال دیگو در ادامه سخنان خود به ستایش از پل پوگبا، هافبک فرانسه پرداخت و گفت: او نزدیک به روزهای اوج خود شده است. پرتغال کار سختی پیش رو دارد چراکه خط میانی فرانسه بسیار قوی است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید