با حمایت فدراسیون می‌توانیم در جام جهانی غرورآفرین باشیم | اتاق خبر
کد خبر: 358392
تاریخ انتشار: 21 تیر 1395 - 13:52
ناظم الشریعه:
سرمربی تیم ملی می گوید شرایط سختی داریم و کادر فنی در تلاش است تا بازیکنان را هر چه بیشتر با هم هماهنگ و آماده کند.

محمد ناظم‌‌الشریعه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، به نقل از فدراسیون فوتبال، محمد ناظم الشریعه در ابتدا درباره روند آماده سازی تیم ملی فوتسال گفت: از روز جمعه ۱۸ تیر مرحله چهارم اردوی خود را آغاز کردیم. بازیکنان در دو نوبت صبح و بعدازظهر فعالیتهای تمرینی، وزنه و برنامه های تاکتیکی و گروهی خود را آغاز کرده اند تا برای دیدارهای پیش رو آماده باشند. شرایط سختی داریم و کادر فنی نیز در تلاش است تا بازیکنان را هر چه بیشتر با هم هماهنگ و آماده کند.

ناظم الشریعه در ادامه گفت: با توجه به اینکه به مسابقات لیگ برتر فصل ۹۶-۹۵ نزدیک می شویم زمان تمرینات را کم کرده ایم. تنها کمبود ما بازیهای تدارکاتی است و تا جام جهانی فرصتی نداریم.

وی در ادامه درباره تورنمنت تایلند و بازی با ازبکستان گفت: تورنمنت تایلند و دو بازی با ازبکستان به ما و به بازیکنان کمک بسیاری می کند. هر چقدر که ملی پوشان در شرایط مسابقه قرار بگیرند، به هماهنگی بالایی می رسند. در سالی که قرار است جام جهانی برگزار شود به نظرم باید همه بازیکنان در آمادگی کامل باشند و این امر تنها با بازیهای تدارکاتی و حضور در تورنمنت های مختلف میسر می شود،  چون با شرایط بازی گروهی در مسابقات آشنا می‌شویم و تیم در شرایط آزمون و خطا قرار می گیرد. 

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان خاطرنشان کرد: تیم ملی بسیار خوب و سرحالی داریم. بدون شک با حمایت‌های مسئولین فدراسیون و کمیته فوتسال می‌توانیم برنامه های خود را به مرحله اجرا برسانیم و با آمادگی کامل به مصاف حریفان خود در رقابت‌های جام جهانی کلمبیا برویم و یک بار دیگر این بازیکنان بتوانند باعث غرور کشور شوند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید