نمی‌خواستم پیشنهاد تاج را بپذیرم | اتاق خبر
کد خبر: 358394
تاریخ انتشار: 21 تیر 1395 - 14:05
عابدینی:
امیر عابدینی به تمجید از مدیریت مهدی تاج در فدراسیون فوتبال پرداخت. او امروز توسط تاج به عنوان رییس سازمان اقتصادی این فدراسیون منصوب شد.

عابدینی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امیر عابدینی در مراسم معارفه‌اش به عنوان سرپرست سازمان اقتصادی فوتبال و بازاریابی فدراسیون فوتبال اظهار کرد: مدیریت همواره عامرانه است اما در جمهوری اسلامی ایران نوعی مدیریت عارفانه هم باب شد که هیچ تضادی با مدیریت عامرانه نداشت بلکه مدیر با عشق و علاقه برای رسیدن به هدف تلاش می‌کند. از من بارها ایراد گرفته‌اند که چرا از مدیریت تاج دفاع می‌کنی که من گفته ام مدیریت تاج عارفانه است. او با مهر و محبت مدیریت می‌کند.

وی ادامه داد: مهدی تاج دو روز پیش من را صدا کرد و در جلسه‌ای به من گفت که مسئولیت سازمان اقتصادی فوتبال را قبول کنم. ایشان جمله‌ای عاطفی به من گفت و من هم ابتدا گفتم می‌شود که این پست را قبول نکنم اما ایشان جمله‌ای عاطفی به من گفت که من را قانع به پذیرش این مسئولیت کرد.

عابدینی با اشاره به قراردادهای منعقد شده در سازمان لیگ گفت: در تمام دنیا قراردادها دچار چالش می‌شوند و به همین دلیل است که همواره بندی در قراردادها گنجانده می‌شود که حکم را تایید می‌کند. هیچ قراردادی در فوتبال بدون چالش نیست.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید