احداث آکادمی اختصاصی فوتسال ایران | اتاق خبر
کد خبر: 358651
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 15:46
ساکت خبر داد
مدیر تیم های ملی در جمع بازیکنان تیم فوتسال تاسیسات دریایی از احداث آکادمی اختصاصی فوتسال خبر داد.

تیم ملی فوتسال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا ساکت- مدیر تیم‌های ملی گفت: قرار بود امروز به همراه رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته فوتسال در جمع شما حاضر شویم اما جلسه مهم مهدی تاج مانع حضور ایشان شد و رئیس فدراسیون ضمن آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان در مسابقات پیش‌رو، آرزوی موفقیت و سربلندیتان را برای ایران عزیز اعلام کرد.

مدیر تیم‌های ملی در ادامه بیان کرد: فوتسال ایران، جایگاه خود را در آسیا و جهان تثبیت کرده و با توجه به چند سال فعالیتم در این رشته ورزشی و شناختی که از آن پیدا کرده‌ام، تلاش همه شما و بازیکنان پیشین تیم‌های ملی و باشگاهی این رشته ورزشی، موجبات تثبیت این جایگاه را فراهم آورده است.

مشاور رئیس فدراسیون ادامه داد: پس از حضور در فدراسیون فوتبال اولین فعالیت مهمی که در برنامه‌های خود قرار داده‌ایم، ساخت آکادمی اختصاصی فوتسال است و این موضوع نشان از اهمیت این رشته برای مسئولان فدراسیون دارد.

ساکت در ادامه بیان کرد: تلاشهای شما که طلایه‌دار فوتسال ایران هستید و شرایط فعلی این رشته را برایمان مهیا کرده‌اید، این رشته را به جایگاه فعلی رسانده است و توسعه و گسترش آن در دستور کار قرار گرفته است. قهرمانی‌های اخیر بانوان فوتسالیست کشور نیز در همین راستا بوده و احساس تلاش برای توسعه این رشته ورزشی را بیشتر احساس می کنیم.

وی افزود: درست است که مشکلاتی از جمله مشکلات اقتصادی وجود دارد اما همه آنها نتوانسته‌اند فوتسال را از اصل وجودی خود دور کند و شما همواره تلاش کرده‌اید تا از هویت فوتسال ایران در مجامع بین المللی دفاع کنید. شما به اندازه تمام ستاره‌های روی پیراهنتان، موفقیت برای این رشته ورزشی به دست آورده‌اید و امیدوار و مطمئن هستم که می توانید در مسابقات پیش‌رو نیز افتخار آفرینی کرده و به عنوان نماینده بزرگ ایران، دل مردم را شاد کنید.

ساکت در پایان گفت: امیدوارم با روحیه بالا و با قدرت به کار خود ادامه دهید و نماینده شایسته ای در زمینه های فنی و اخلاقی در این مسابقات باشید و پس از کسب افتخار، فدراسیون فوتبال هم برای استقبال از شما، در جمعتان حاضر خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید