په‌په برای کسب جایزه بهترین بازیکن جام شایسته‌تر از گریزمان بود | اتاق خبر
کد خبر: 358914
تاریخ انتشار: 23 تیر 1395 - 18:10
لبوف:
بازیکن سابق تیم ملی فرانسه به انتقاد از عملکرد آنتوان گریزمان در تیم ملی فرانسه پرداخت و عنوان کرد این بازیکن شایستگی کسب عنوان بهترین بازیکن جام را نداشت.

لبوف

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال فرانسه با شکست یک بر صفر برابر پرتغال در 120 دقیقه، فینال یورو 2016 را از دست داد و از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند. بعد از پایان این رقابت‌ها، آنتوان گریزمان به عنوان بهترین بازیکن این دوره از رقابت ها انتخاب شد.

فرانک لبوف، هم تیمی سابق دیدیه دشان و یکی از کارشناسان این روزهای فوتبال فرانسه با انتقاد از تصمیم یوفا مبنی بر انتخاب آنتوان گریزمان به عنوان بهترین بازیکن جام گفت: گریزمان را خیلی دوست دارم ولی او به هیچ وجه بهترین بازیکن جام نبود. این تصمیم را قبول نداشتم. باید واقع‌بین باشیم. او از دیدار یک چهام نهایی توانست در این جام درخشش خود را شروع کند.  در دیگر دیدارهای این جام، او به هیچ وجه عملکرد خوبی نداشت. در دیدار نهایی، گریزمان دو فرصت را از دست داد و نتوانست خودش را اثبات کند.

لبوف ادامه داد: یوفا همیشه کارش اینگونه بوده است وجایزه بهترین بازیکن جام را به بازیکنی می دهد که بیشترین گل را به ثمر رسانده است. به نظر من بازیکنان زیادی بودند که می‌توانستند بهترین بازیکن جام شوند. از نظر من په‌په، مدافع پرتغال خیلی شایسته‌تر از گریزمان برای این عنوان بود. حتی گرت بیل که ولز را به تنهایی به جمع چهار تیم نخست آورد نیز می‌توانست به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود. په په از ابتدای جام شرایط خیلی خوبی داشت و در تمام دیدارهایی که به میدان رفت، عملکرد درخشانی از خود نشان داد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید