کلیه مدارک باشگاهها از سال جاری باید به صورت آنلاین به AFC ارسال شود | اتاق خبر
کد خبر: 358929
تاریخ انتشار: 23 تیر 1395 - 19:29
جلسه پرسش و پاسخ بین رئیس فدراسیون و مدیران عامل باشگاههای لیگ برتر فوتبال برگزار شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نشست چهار ساعته مشترک مهدی تاج، با مدیران عامل باشگاه‌ها امروز در سالن کنفرانس آکادمی ملی فوتبال برگزار شد. در پایان جلسه پرسش و پاسخ میان رئیس فدراسیون و مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر برگزار شد و مدیران باشگاه‌ها مشکلات موجود را در زمینه های مختلف از جمله باشگاه‌داری، مسائل مالی و بسیاری دیگر از مسائل را مطرح و رئیس فدراسیون پاسخگوی مدیران عامل باشگاه‌ها بود.

همچنین تاج ضمن اعلام مجدد حضور امیر عابدینی به عنوان سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون از برنامه‌های این کمیته در زمینه‌های مختلف جذب منابع مالی خبر داد.

در پایان این جلسه سهیل مهدی، رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ مواردی را در خصوص الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای سال آتی که باشگاه‌ها باید تا پایان شهریورماه آن را ارسال کنند، طی یک برنامه به مدیران عامل باشگاه‌ها ارائه کرد که از جمله مهم‌ترین این موارد عبارتند از:

- از سال جاری کلیه مدارک و مستندات باید از طریق نرم افزاری که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا طراحی شده، به صورت آنلاین ارسال شود.

- با توجه به اینکه مدت اعتبار استادیوم‌های A‌ کلاس دو سال است، در همین راستا برخی از ورزشگاه‌هایی که مدت اعتبارشان به پایان رسیده است، باید طیق آیین نامه مسابقات کنفدارسیون فوتبال آسیا مورد ارزیابی مجدد قرار بگیرند.

- مشکلات ناشی از برنامه ریزی باشگاه‌ها در طول فصل عمدتا نتایجی را در صورت های مالی منعکس می‌کند که نیاز است نسبت به مدیریت درآمدها و پرداخت بدهی ها نظارت و کنترل دقیقی توسط باشگاه‌ها صورت گیرد و این امر از سال گذشته توسط ای اف سی وارد مرحله جدیدی شده است.

-برنامه توسعه جوانان باید در صورت کاری باشگاه‌ها قرار بگیرد و به شکلی اقدام شود که آکادمی باشگاه‌ها به شکل کاملا واقعی و برنامه محور موظف به مدیریت تیم های پایه باشگاه‌ها شوند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید