امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه خوارزمی و سازمان بورس | اتاق خبر
کد خبر: 358961
تاریخ انتشار: 23 تیر 1395 - 21:46
در حاشیه نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه تفاهم‌نامه مشترک میان سازمان بورس و دانشگاه خوارزمی با حضور روسای دو نهاد به امضا رسید.

اتاق خبر: در حاشیه نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه تفاهم‌نامه مشترک میان سازمان بورس و دانشگاه خوارزمی با حضور روسای دو نهاد به امضا رسید. تفاهم‌نامه مذکور به امضای دکتر سبحان‌اللهی رئیس دانشگاه خوارزمی و محمد فطانت رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار رسید. همکاری این دو نهاد در زمینه‌های علمی‌، مشاوره‌ای، پژوهشی و آموزشی در چارچوب تفاهم‌نامه از طریق برگزاری دوره‌های تخصصی کوتاه‌مدت و بلندمدت از سوی دانشگاه خوارزمی است.

در آیین انعقاد این قرارداد محمد فطانت رئیس سازمان بورس گفت: علاوه بر دانش مالی نیاز به نبوغ در مراحل بالاتر است که وقتی در این زمینه پرورش می‌یابند شرایط بهتری به خدمت گرفته شوند. وی اظهار امیدواری کرد: با برگزاری دوره‌های تخصصی در دانشگاه خوارزمی بتوان با شرایط با کیفیت‌تری این دوره‌ها را برگزار کرد. رئیس مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه خوارزمی با اشاره به تفاهم‌نامه‌ای که روز گذشته بین این دانشگاه و سازمان بورس و اوراق بهادار منعقد شد، اظهار کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه دانشگاه خوارزمی با همکاری سازمان بورس اقدام به برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت و بلند‌مدت در زمینه‌های مرتبط می‌کند. به گفته رئیس مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه خوارزمی، هدف از انعقاد تفاهم‌نامه مشترک میان سازمان بورس و دانشگاه خوارزمی به روز شدن شرایط و تاریخ تفاهم‌نامه با توجه به ادغام دانشگاه علوم اقتصادی با دانشگاه خوارزمی است. دوره چهارم MBA بازار سرمایه با مشارکت سازمان بورس در دانشگاه خوارزمی شروع می‌شود و به افرادی که دوره‌های مذکور را می‌گذرانند یک مدرک MBA از طرف دانشگاه خوارزمی و 4 گواهی اصول بازار سرمایه، کارشناسی عرضه و پذیرش، مدیریت نهاد‌های مالی و تحلیلگری اوراق بهادار اعطا می‌شود.

منبع: دنیای اقتصاد

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید