شرط حضورمان در تورنمنت چین حضور تیم اوکراین است | اتاق خبر
کد خبر: 359168
تاریخ انتشار: 24 تیر 1395 - 18:32
ناظم الشریعه:
سرمربی تیم ملی فوتسال حضور در تورنمنت چین را منوط به شرکت قطعی تیم اوکراین است.

محمد ناظم‌‌الشریعه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد ناظم الشریعه- سرمربی تیم ملی فوتسال پس از پایان تمرینات تیم ملی فوتسال گفت: بازیکنان از فردا در اختیار تیم‌های لیگ برتری قرار دارند تا تمرینات آماده‌سازی خود را برای رقابت با تیم‌های مقابل آغاز کنند.

وی در ادامه بیان کرد: این اردو از ۱۸ تیر ماه آغاز و روز گذشته (۲۲ تیر ماه) به پایان رسید. در مدت زمان اردو علاوه بر تمرینات بدنسازی، تمرینات تکنیکی و تاکتیکی، مرور کارهای دفاعی را انجام داده و دروزاه‌بانان نیز تمرینات ویژه خود را زیر نظر مربی دروازه‌بانان انجام دادند.

سرمربی تیم ملی در خصوص حضور در تورنمنت چین گفت: اواخر مرداد ماه به تورنمنت تایلند اعزام می‌شویم و چهار بازی خوب در این کشور برگزار می‌کنیم. طبق نامه‌ای که فدراسیون چین فرستاده اعلام شده که در این تورنمنت تیم اوکراین حضور دارد. ما از فدراسیون چین خواستیم درباره حضور اوکراین اطمینان کامل به ما دهد، در غیر اینصورت اگر تیم‌های دیگر باشند، بازی کردن با آنها چندان برایمان مهم نیست. اگر تیم اوکراین که یکی از تیم‌های بسیار خوب فوتسال در جهان است، در این مسابقات حاضر شود از حضور در این تورنمنت استقبال می کنیم.

وی در پایان گفت: قرار است در خلال مسابقات لیگ برتر، یک مرحله اردوی تدارکاتی کوتاه مدت نیز برگزار کنیم تا بازیکنان به آمادگی مطلوبی برسند. تمام تلاشمان این است که بهترین عملکرد را از خود به جای بگذاریم. اکنون تیم ملی بسیار خوب و سرحالی داریم. بدون شک با حمایت‌های مسوولان فدراسیون و کمیته فوتسال برنامه‌های خود را به مرحله اجرا می‌رسانیم و با آمادگی کامل به مصاف حریفان خود در رقابتهای جام جهانی کلمبیا می‌رویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید