فرهنگ و هنر باید متناسب با علاقه دانش آموزان به آنها آموخته شوند | اتاق خبر
کد خبر: 359199
تاریخ انتشار: 24 تیر 1395 - 23:55
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور با انتقاد از آموختن فرهنگ و هنر به کودکان و نوجوانان به صورت کلیشه ای گفت: فرهنگ و هنر باید متناسب با علاقه دانش آموزان به آنها آموخته شوند.

به گزارش اتاق خبر، علیرضا حاجیان زاده عصر چهارشنبه در گردهمایی اعضای قدیم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک بروجرد افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، خلاقیت را درون کودکان زنده کرده است و این افراد فرهنگ و هنر را طبق علاقه و استعداد درونی خود می آموزند.
وی اظهار کرد: بسیاری از هنرمندان مطرح عرصه سینما، فرهنگ و هنر و ادبیات، فعالیت خود را از کانون پرورش فکری کودکان آغاز کرده اند.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور با بیان اینکه این کانون 42 فعالیت فرهنگی و هنری متنوع دارد، افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از گذشته تاکنون درخشیده است و فعالیت های آن هرگز برای کودکان و نوجوانان کهنه نمی شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا اعضای دهه 50، 60 و 70 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بروجرد با اجرای برنامه های متنوع مانند ساخت کاردستی کاغذی و بیان خاطرات گردهم آمدند.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در این گردهمایی از مادر شهید علی کماسی که از اعضای دهه 60 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بروجرد بود، تجلیل کرد.

منبع: ایرنا

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید