بلندقامتان جوان قابلیت و توانایی بالایی دارند | اتاق خبر
کد خبر: 359386
تاریخ انتشار: 26 تیر 1395 - 00:23
سرمربی تیم والیبال جوانان:
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: بلندقامتان جوان کشورمان که در رقابت های والیبال قهرمانی آسیا در پنج دیدار با پیروزی ظاهر شدند، نشان دادند که از قابلیت و توانایی بالایی برخوردارند.

اتاق خبر: بهروز عطایی امروز-پنجشنبه پس از پیروزی 3 بر صفر برابر کره جنوبی در پنجمین مسابقه تیم ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا در چین تاپیه افزود: بازی سختی را از پیش رو برداشتیم زیرا تیم کره جنوبی یکی از قدرت های سنتی والیبال آسیا است.
وی گفت: خوشبختانه بازیکنان ما در شرایط سخت والیبال را خیلی خوب بازی و برنامه های کادر فنی را به خوبی اجرا کردند. هدف ما این بود که دو تا سه بازیکن حریف را از مدار مسابقه خارج کنیم که این اتفاق هم رخ داد و آنها به واسطه سبک بازی ما نتوانستند توانایی های خود را به نمایش بگذارند.
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران در عین حال اظهار داشت: سرویس های هدف دار، حرکات ترکیبی و دفاع خیلی خوب موجب شد تا تیم سرعتی کره جنوبی را شکست دهیم. تیم کره برخلاف گذشته نتوانست کار ترکیبی انجام دهد و این نشان می دهد که بازیکنان ایران چقدر قابلیت و توانایی دارند.
عطایی درباره شرایط میزبانی چین تایپه، عنوان کرد: شرایط میزبانی تاکنون خیلی خوب بود، زیرا به طور معمول میزبانی در این رده های سنی چندان مطلوب نیست، اما میزبانی چین تایپه خیلی خوب بود. سال 2011 با تیم نوجوانان به آرژانتین رفتم، اما شرایط مساعد نبود.
وی درخصوص بازی های آینده تیم ملی گفت: فردا-جمعه با قزاقستان بازی می کنیم و تیم برنده راهی مرحله نیمه نهایی خواهد شد. امیدواریم تیم بازی خوبی به نمایش بگذارد.
مسعود آرمات مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران هم در باره نحوه بازی کردن کره ای ها افزود: آنها کارهای دوبله را خیلی خوب انجام می دادند و ما مجبور بودیم که با سرویس های خوب خود آنها را دچار مشکل کنیم. خوشبختانه ملی پوشان به تمام صحبت های کادر فنی گوش کرده و تمام آنها را اجرا کردند.
وی گفت: در مرحله بعد باید با قزاقستان بازی کنیم؛ آنها تیم خوبی هستند، اما فکر نمی کنم بتوانند برای ما مشکلی ایجاد کنند. اگر پیش بینی ها درست باشد در نیمه نهایی با ژاپن دیدار می کنیم که به طور یقین برای تمام تیم ها برنامه ریزی می کنیم تا با شناخت کامل وارد میدان شویم.
پاسور تیم ملی والیبال جوانان ایران نیز درباره این دیدار اظهار داشت: کادر فنی به خوبی حریف را تحلیل کرده بود که به کمک آن خوب در این دیدار ظاهر شدیم.
علی رمضانی اظهار داشت: تمام ملی پوشان با انرژی بازی کردند و به نسبت بازی های قبلی اشتباهات کمتری داشتیم. ما برای قهرمانی به چین تایپه آمده ایم و با هر تیمی روبرو شویم، برای پیروزی می جنگیم.
تیم ملی والیبال جوانان ایران در پنجمین بازی خود در رقابت های قهرمانی آسیا در چین تایپه با قدرت کره جنوبی را شکست داد.
هجدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال آسیا از شنبه 19 تا یکشنبه 27 تیرماه سال 95 به میزبانی چین تایپه برگزار می شود.

منبع: ایرنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید