امیر شمسایی: موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم | اتاق خبر
کد خبر: 359503
تاریخ انتشار: 26 تیر 1395 - 17:36
فوتسال جام باشگاه‌های آسیا
سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی ایران با بیان اینکه از عملکرد بازیکنانش در بازی اول راضی نیست، از بهتر شدن تیمش در ادامه تورنمنت خبر داد.

امیر شمسایی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امیر شمسایی در نشست خبری بعد از بازی با آلمالیق ازبکستان که با برتری نماینده ایران همراه بود اظهار کرد: حریف ما از تیم‌های قوی این مسابقه‌ها خواهد بود. این تیم از نظر بدنی و تاکتیکی بسیار خوب است. با این حال بازی اول که همیشه سخت از آب درمی‌آید، برای ما با سربلندی به اتمام رسید. ما در این بازی موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم.

سرمربی تاسیسات همچنین با بیان اینکه دو تیم موقعیت‌های زیادی را به دست آوردند، افزود: موقعیت‌هایی که ما از دست دادیم خیلی بیشتر بود. اما زمانی که عقب افتادیم ناامید نشدیم و می‌دانستیم بازی را برمی‌گردانیم و این اتفاق افتاد و با چند تغییری که انجام دادیم به بازی برگشتیم و حتی می‌توانستیم بعد از گل دوم در همان نیمه اول گل‌های سوم و چهارم را هم بزنیم.

شمسایی با اشاره به غیبت زارعی و سنگ سفیدی عنوان کرد: این دو بازیکن را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشتیم و نبودشان هارمونی تیم را به هم ریخت. اما قطعا آن‌ها را در بازی بعدی در اختیار خواهیم داشت.

سرمربی تاسیسات در پایان عنوان کرد به هیچ وجه از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم. هرچند بازی اول همیشه سخت است و مطمئن باشید در ادامه تورنمنت بهتر خواهیم شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید