ماشین‌سازی زیبا و متعصبانه بازی خواهد کرد | اتاق خبر
کد خبر: 359777
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 14:09
خطیبی:
سرمربی ماشین سازان اعتقاد دارد تیم ماشین سازی در این فصل بازی‌های زیبا، قدرتی و متعصبانه‌ای را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

رسول خطيبي

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با اشاره به قرعه کشی لیگ شانزدهم گفت: من عادت ندارم به قرعه کشی اعتراض کنم و تمامی تلاش من و کادر فنی بر این است که برای هر بازی برنامه لازم را به نحو دقیق توسط تیم در میدان به اجرا گذاشته و نتیجه لازم را کسب کنیم.

او با اشاره به این موضوع که شاید در شش هفته اول شروع لیگ قرعه مناسبی نصیب ماشین سازی نشده، گفت: در دور برگشت ماشینسازی شش هفته متوالی در خانه بازی کرده و این میتواند نقطه قوتی برای کسب امتیازات حداکثری و صعود در جدول ردهبندی و تثبیت جایگاه تیمی باشد.

سرمربی ماشین سازان با اشاره به انبوه هواداران حاضر در محل تمرین؛ هواداران را سرمایه اصلی فوتبال خواند و افزود: تمامی تلاش من، کادر فنی و عوامل باشگاه بر این است که بتوانیم با کسب نتایج لازم دل هواداران را شاد و در کنار آن به رشد و توسعه فوتبال در شمال‌غرب کشور کمک کنیم. بیشک هواداران ماشین سازی از قدرشناس ترین هواداران در سطح کشور هستند و همیشه با حمایت از این تیم راه را برای پیشرفت قدیمیترین تیم فوتبال استان هموار کردهاند.

سرمربی سبزجامگان تبریز با اشاره به این موضوع که سربلندی تمامی تیم های استان در لیگ برتر آرزوی فوتبال دوستان است، ادامه داد: بدون تردید شهرآورد تبریز نیز یک بازی مثل بقیه مسابقات است و برخی از افراد که به جو این مسابقه آشنایی چندانی نداشته و از شرایط اجتماعی فوتبال تبریز اطلاع دقیقی ندارند، تلاش دارند با پرداخت بیش از حد به آن، موضوع را بیش از حد ممکن بزرگ جلوه دهند و این شاید به دلیل غیر بومی بودن این افراد و مقایسه اشتباه آن با شهرآورد پایتخت است.

سرمربی سبزجامگان گفت: ما برای تمامی تیم ها احترام قائل بوده و با تفکری حرفهای سعی براین داریم برای هر بازی طرح و برنامه لازم را در میدان به اجرا درآوریم و ایجاد تنش و حاشیه را به نفع فوتبال استان و تبریز نمیدانیم و بر این باوریم که هواداران فهیم فوتبال و دوستداران تیم های ماشین سازی و تراکتورسازی اجازه نخواهند داد جو سالم ورزشگاه توسط برخی افراد ناآگاه که قصد شیطنت دارند آلوده گردد.

سرمربی ماشین سازان در انتهای صحبت های خود با اظهار رضایت از اردوی گرجستان و تقدیر از تمامی عوامل مدیریتی و اجرایی باشگاه؛ گفت: تمرینات تیمی طبق برنامه زمان بندی شده انجام می شود و ماشین سازی خود را برای اولین بازی در شهر اهواز آماده می سازد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید