خوشحال‌ترین فرد دنیا هستم | اتاق خبر
کد خبر: 359806
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 16:06
اومتیتی:
ستاره بارسلونا از پیوستن به این تیم به عنوان رویای دوران کودکی خود یاد کرد. او خود را خوشحال کننده ترین فرد دنیا می‌داند.

اومتیتی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ساموئل اومتینی، بازیکن کامرونی الأصل که در تیم ملی فوتبال فرانسه بازی می‌کند با قراردادی پنج ساله رسما به بارسلونا پیوست.

او درباره دلیل انتخاب بارسلونا گفت: پیوستن به بارسلونا برای من یک رویا بود. خوشبختانه این رویا برآورده شد و به همین خاطر غرق در شادی هستم. با وجود آنکه هیچ زبان کانالونیایی را نمی‌دانستم اما الان مجبور هستم که آن را یاد بگیرم تا بهتر بتوانم در بارسلونا ارتباط برقرار کنم.

ستاره جدید بارسلونا ادامه داد: قبل از هر چیزی از رئیس باشگاه لیون تشکر ویژه‌ای دارم چرا که او سنگ اندازی نکرد و زمانی فهمید که دوست دارم راهی بارسلونا شوم مخالفتی نکرد. وقتی او فهمید حضور در بارسلونا برای من یک رویا است بی درنگ با  این انتقال موافقت کرد. وقتی فهمیدم که بارسلونا به جذب من علاقه دارد بی درنگ شروع به اشک ریختن کردم. رویای کودکی من برآورده شد و الان خوشبخت‌ترین فرد جهان هستم. من همواره دوست داشته‌ام که ترکیب اصلی قرار گیرم. رقابت برای هر بازیکنی سخت است و چنین چیزی در بارسلونا وجود دارد.

این بازیکن کامرونی الأصل در ادامه افزود: من بازیکنی که هستم که از رقابت کردن خوشحال می‌شوم. بارسلونا بازیکنانی بزرگی در اختیار دارد و آماده‌ام تا از آنها چیزی‌های زیادی یاد بگیرم. دوست  دارم در ترکیب اصلی قرار گیرم اما در نهایت باید بگویم که همه چیز به سرمربی تیم بستگی دارد. من عاشق مدافعانی مانند راموس، سیلوا و پیکه هستم و می‌خواهم مانند این مدافعان بزرگ باشم.

اومتیتی در پایان سخنان خود درباره لوئیس انریکه، اضافه کرد: با انریکه گفت‌وگویی خوبی بین ما رد و بدل شد. او گفت که دوست دارد من در تیم او باشم و این برای من بهترین خبر بود. دیگر نمی‌توانم بیش از این صحبت کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید