آمار ناامیدکننده مهاجم اوکراینی مدنظر برانکو | اتاق خبر
کد خبر: 359809
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 16:20
مهاجم اوکراینی مدنظر پرسپولیس که برای پبوستن به این تیم وارد ایران شده است آمار گلزنی چندان خوبی ندارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امروز دو بازیکن اوکراینی برای پیوستن به پرسپولیس تیم دوم فصل قبل ایران وارد ایران شدند تا بتوانند در صورت رضایت کادر فنی قراردادشان را با تیم سرخپوش پایتخت امضا کنند.  پرسپولیس در حالی به دنبال جذب یک مهاجم است که مهدی طارمی آقای گل فصل قبل را از دست داده است. این بازیکن گلزن فصل قبل ۱۶ گل برای تیمش به ثمر رسانده است.

مولدومیر پیریموف، مهاجم اوکراینی مدنظرپرسپولیس با این حال به جز فصل قبل در فصول دیگر آمار چندان رضایت بخشی ندارد و بعید به نظر می‌رسد با این آمار بتواند جانشین مناسبی برای آقای گل فصل قبل لیگ ایران باشد. او فصل قبل در ۳۵ بازی برای تیم متالیست اوکراین توانسته است ۱۳ گل به ثمر برساند ولی در تیم های دیگری که بازی کرده آمار خوبی ندارد.

او در ملتورن طی ۲۲ بازی تنها یک گل برای تیمش به ثمر رسانده است و قبل از این تیم نیز در ۹ تیم قبلی خودش تنها ۹ گل به ثمر رسانده است یعنی به ازای هر تیم یک گل. او در رده‌های ملی نیز نتوانسته است برای اوکراین به میدان برود. با این حال  درخشش او در فصل قبل باعث شده است تا قیمت او در سایت ترانسفرمارکت به ۸۰۰ هزار یورو برسد.

پرسپولیس در حالی به دنبال امضای قرارداد با این بازیکن است که سابقه بسیار بدی در جذب بازیکنان خوب خارجی دارد. کمتر بازیکن حارجی بوده که در این سالها عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته باشد و در اکثر موارد به طرح شکایت در فیفا ختم شده است.

در تاریخ لیگ برتر شاید تنها ابراهیم توره، عیسی ترائوره،  ایوان پترویچ  و نیلسون کوریا تنها خارجی هایی بودند که توانستند انتظارات را در پرسپولیس برآورده کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید