امیدوارم شأن سوپر جام حفظ شود | اتاق خبر
کد خبر: 359810
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 16:25
آذری:
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: بایستی از مسوولین سازمان لیگ تشکر کنیم که بالاخره برگزاری بازی سوپر جام را در برنامه بازی‌های فصل گنجاندند.

سعید آذری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سعید آذری در گفت‌گو با سایت باشگاه ذوب آهن اظهار کرد: تیم فوتبال باشگاه تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و آماده شروع رقابت‌های لیگ برتر است. خوشبختانه سازماندهی خوبی صورت گرفته است و کادر فنی با نظارت و برنامه‌های منظم تمرینی تیم را به آمادگی مطلوبی رسانده است که امیدواریم بازتاب خوبی از این تلاشها در رقابتهای فصل جاری داشته باشیم.

وی در ارتباط با دیدار سوپر کاپ نیز اظهار کرد: همواره دیدار سوپر کاپ در همه کشورهای صاحب فوتبال برگزار شده است و باید همین جا از سازمان لیگ به خاطر این که این بازی را در تقویم فصل گنجاندند تشکر کنیم.

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن ادامه داد: نکته حائز اهمیت در مورد این دیدار این است که شأن این بازی حفظ شود. به هر حال در این مسابقه قرار قهرمان لیگ و جام حذفی فصل گذشته مقابل هم قرار گیرند. این دو تیم شهرستانی با تلاش و پشتکار ستودنی به قهرمانی رسیده اند و هم اکنون سازمان لیگ بایستی به نحوی این بازی را برگزار کند که در کشورهای صاحب فوتبال برگزار می شود. امیدوارم هدف فقط برگزاری این دیدار نباشد و این مسابقه در حد و اندازه سوپر جام برگزار  گردد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید