چشم امید ازبک‌ها به بازی جوانمردانه شاگردان شمسایی | اتاق خبر
کد خبر: 359815
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 16:48
فوتسال جام باشگاه‌های آسیا؛
سرمربی تیم فوتسال الملیک ازبکستان امیدوار است تیم تاسیسات دریایی ایران در دیدار با نماینده لبنان با تعداد گل‌های کافی به برتری برسد تا ازبکها همراه تاسیسات به مرحله بعد صعود کنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، در ادامه مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا امروز شنبه دو تیم المیادین لبنان و الملیک ازبکستان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت. با این نتیجه تاسیسات دریایی صعودش به مرحله بعد را قطعی کرد ولی برای تعیین صدرنشین فردا یکشنبه باید به مصاف تیم المیادین برود.

البته تیم الملیک هم این شانس را دارد که در صورت برتری تاسیسات دریایی، به جای نماینده لبنان به مرحله بعد راه یابد.

«الکساندر پتروف» سرمربی الملیک در خصوص تساوی تیمش مقابل المیادین گفت: بازیکنان ما روز گذشته بازی سختی (با تاسیسات دریایی) داشتند و برای همین در نیمه اول خوب ظاهر نشدند ولی در نیمه دوم آنها بهتر شدند و موقعیتهای زیادی برای پیروزی به دست آوردیم.

وی تاکید کرد: حالا تمام امید ما تیم تاسیسات دریایی است تا در بازی فردا (با المیادین لبنان) پیروز شود. من امیدوارم که آنها می‌توانند با تعداد گل‌های کافی در این مسابقه به برتری برسند. انتظار دارم به مرحله یک چهارم نهایی برویم زیرا این چیزی است که برایش اینجا هستیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید