رحمتی و حیدری در برقراری نظم به من کمک کردند | اتاق خبر
کد خبر: 360002
تاریخ انتشار: 28 تیر 1395 - 14:04
منصوریان:
سرمربی استقلال بابت اردوی تیمش در ارمنستان ابراز رضایت کرد و گفت: در این اردو مهدی رحمتی و خسرو حیدری در ایجاد نظم به او خیلی کمک کردند.

علیرضا منصوریان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین عصر یکشنبه تیمش گفت: جا دارد بابت اردوی خوبمان در ارمنستان از افشارزاده، هیات مدیره و ادموند اختر تشکر کنم. همه چیز در این اردو عالی بود. خسرو حیدری و مهدی رحمتی هم مرا در حفظ نظم کمک کردند. برای من خیلی نظم مهم است. حتی روز آخر اردو مسئول کمپ به من گفت نظم شما خیلی خوب بود و شاید تیم ملی ارمنستان هم انقدر منظم کار نمی کرد.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت احسان حاج‌صفی چگونه است، بیان کرد: ما مسیرمان را رو به جلو می رویم. از هفته پنجم منتظر احسان حاج صفی میمانیم ولی در حال حاضر تمرکزمان روی بازی با نفت است. اگر بتوانیم حاج صفی را جذب کنیم که هیچ، اگر هم نتوانیم ما جوانان و بازیکنان با تجربه ای در جناح جپ داریم که از آنها راضی هستم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که وضعیت شهباززاده چگونه است، عنوان کرد: دیشب ساعت ۱۲ با او صحبت کردم و به او گفتم که رویش حساب کرده ام. به او گفتم دلیل سختگیری باشگاه نسبت به او من هستم. حالا قرار است تا امشب خبر دهد که وضعیتش چگونه است.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به ناامنی در ترکیه چرا این بازیکن میخواهد به این کشور برود، بیان کرد: اتفاقا دیدم که رامین رضائیان یک عکس با تانک کودتاچیان گرفته است. البته برای ما سلامت بازیکن مهم است. به شهباززاده هم گفتم که لازم نیست با این شرایط ترکیه به آن کشور برود. در کل صحبت من به او این بود که اگر بخواهد از استقلال برود، در اختیار باشگاه قرارش می دهم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا به آینده تیمش امیدوار است، گفت: تیم ما و ذوب آهن ۱۰ روز دیرتر از بقیه تیم ها کارشان تمام شد چون درگیر جام حذفی بودیم. ما سعی کردیم با متد بدنسازی ای که قبلا انجامش داده بودم خود را آماده کنیم. بدنسازی هم که جذب کردیم بر همین متد جذب شد. البته خوش شانس هستیم که بعد از ۴ هفته لیگ تعطیل میشود و زمان خوبی برای بدنسازی و تکمیل کار خود داریم.

او در پاسخ به این سوال که برنامه تیمش برای بازی با تیم خونه به خونه بابل چیست، عنوان کرد: این تیم به ما پیشنهاد دارد و ما هم بیمیل نبودیم که با یک تیم فیزیکی به میدان برویم. اینکه این تیم بعد از بازی با ما قرار است برابر پرسپولیس به میدان برود را هم باید از سرمربی محترم خونه به خونه بپرسید. شاید سرمربی این تیم بخواهد بازیکنان بیشتری را امتحان کند. اولویت ما برای برگزاری این بازی زمین شماره ۲ است. البته چمن کمپ خیلی بهتر از قبل شده ولی چمن مناسب میتواند ما را کمک کند.

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش در زمین شماره ۲ آزادی در ادامه فصل تمرین میکند؟ گفت: اولویت ما برای تمرین یک زمین خوب است ولی دوست داریم هوادارانمان هم به راحتی بتوانند در کنار ما باشند. ما برای موفقیت در لیگ نیاز به وحدت تاکتیکی در زمین و سکوها داریم.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره قرعه کشی لیگ و زمان داربی، بیان کرد: فرقی ندارد با چه تیمی در کدام هفته بازی کنید. خوب است که قبل از داربی در تهران هستیم و البته در خرما پزان اهواز هم باید در آن شهر به میدان برویم. برای داربی هم به نظرم بهترین زمان را در اختیار داریم. فکر می کنم به همین دلیل یک داربی جذاب را ببینیم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به دیدار تیمش برابر نفت چیست، عنوان کرد: نفت به این دلیل خطرناک است که بدنسازی نکرده و با انرژی فصل گذشته اش به میدان می آید. البته دوست خوبم علی دایی در تعطیلات لیگ حتما تیمش را ترمیم می کند. یک نکته خوب و بد این دیدار این است که هم من نفت را می شناسم و هم نفتی ها مرا به خوبی می شناسند.

او در پاسخ به سوالی درباره مطالباتش از نفت گفت: ما امروز جلسه ای با مسئولان نفت داریم و اگه تکلیف روشن نشد به دادگاه و کمیته انضباطی شکایت می کنیم. دوست ندارم از الان پیش بینی کنم که چه اتفاقی رخ می دهد و امیدوارم در جلسه همه چیز حل شود.

منصوریان در پاسخ به سوالی درباره حواشی بیرون از زمین دیدار تیمش برابر نفت گفت: کل حاشیه این بازی من و علی دایی هستیم. یک دوره او سرمربی پرسپولیس بود و من سرمربی نفت بودم. الان برعکس شده و من در استقلال هستم و او در نفت. مطمئنا مسیر فوتبال در رفاقت ما اثر نمی گذارد.

سرمربی استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که وضعیت سید حسین حسینی چگونه است، گفت: او به جمع ما اضافه شده است و باید شرایطش تا 72 ساعت آینده مشخص شود. دکتر نوروزی به ما گفته که مصدومیت او حل شده است. یک گلگی هم از برخی رسانه ها درباره حسین آشنا دارم. او به عنوان مهمان به جمع ما اضافه شده و در اردو کنار ما بود. خیلی هم آماده بود. ناراحتی من بابت پیش بینی کردن برخی رسانه ها درباره او بود. نباید شان او را پایین می آوردیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید