سهمیه تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته یک در بلاتکلیفی | اتاق خبر
کد خبر: 360012
تاریخ انتشار: 28 تیر 1395 - 15:40
علی‌رغم اظهارات متفاوتی که درباره سهمیه تیم‌های‌ صعود کننده به لیگ برتر و سقوط کننده به لیگ دسته یک انجام شده، یکی از اعضای هیات رییسه می‌گوید تاکنون بحثی در باره این موضوع صورت نگرفته و امروز به آن رسیدگی می‌شود.

سپاهان

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، هفته‌ گذشته و در حین برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر، غلامرضا بهروان سهمیه تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته یک را دو و نیم تیم اعلام کرده بود و پس از آن نیز امیر عابدینی، عضو هیات رییسه سازمان لیگ این تعداد را رد کرد و گفت سهمیه دو تیم است. اما باز هم محمود شیعی، عضو دیگر هیات رییسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد که سهمیه تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته یک دو و نیم تیم خواهد بود و اظهارات عابدینی صحت ندارد.

در حال‌ حاضر شنیده می‌شود که هنوز هیات رییسه فدراسیون فوتبال تصمیمی درباره این موضوع نگرفته است و امروز (یکشنبه) یکی از دستورات جلسه هیات رییسه رسیدگی به سهمیه تیم‌های سقوط کننده و صعود کننده به لیگ برتر است.

عبدالکاظم طالقانی درباره اظهارات متناقض برخی از اعضای فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درباره این موضوع، خاطرنشان کرد: هنوز هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده و نمیدانم که چرا بهروان تعداد تیم‌ها را دو و نیم اعلام کرده است. یکی از دستورات جلسه امروز رسیدگی به این موضوع خواهد بود.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید