به خوبی افکار منصوریان را می‌شناسیم | اتاق خبر
کد خبر: 360013
تاریخ انتشار: 28 تیر 1395 - 15:50
کاپیتان نفت:
کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید بازیکنان این تیم به تفکرات منصوریان و دستیارانش آشنایی کامل دارند.

نفت تهران

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا عزتی در مورد آخرین وضعیت تیم نفت در اردوی کردان کرج گفت: از شنبه اردوی ما در منطقه کردان کرج شروع شده و با نظر کادرفنی تمرینات سخت و پرفشاری را در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجام می دهیم.

وی افزود: همه تلاشمان را میکنیم تا از اردوی کردان نهایت استفاده را برده، اهداف کادرفنی در این اردو تحقق پیدا کرده و عقب افتادگی زمانی که داریم را جبران کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران تصریح کرد: خوشبختانه اکثر بازیکنان نفت با دایی کارکردهاند و شناخت متقابل خوبی بین سرمربی و بازیکنان وجود دارد که این موضوع کمک زیادی به جبران محدودیت زمانی ما میکند. ضمن اینکه سعی میکنیم در بازیهای تدارکاتی که داریم هماهنگی بین بازیکنان قدیمی و جدید تیم بیشتر شود.

وی تاکید کرد: با تمرینات بدنسازی هم که انجام میدهیم همه هدف ما این است که تا بازی با استقلال و آغاز لیگ از نظر آمادگی بدنی به شرایط پیک بدنی دست پیدا کنیم.

عزتی در مورد بازی با استقلال در هفته نخست لیگ و تقابل بازیکنان نفت با سرمربی سابق خود در این دیدار گفت: بازیکنان نفت همیشه مقابل تیم های استقلاال و پرسپولیس بازی های خوبی را از خود به معرض نمایش میگذارند و انگیزه آنها در تقابل با تیمهای بزرگ بیشتر است. ضمن اینکه همانطور که منصوریان شناخت خوبی از بازیکنان نفت دارد ما هم به خوبی افکار وی و دستیارانش را میشناسیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید