نگرانم و باید با احتیاط جلو بروم | اتاق خبر
کد خبر: 360014
تاریخ انتشار: 28 تیر 1395 - 16:00
رضا یزدانی:
آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران با بیان اینکه امید زیادی برای رسیدن به المپیک دارد، گفت: باید با احتیاط تمرین کنم تا دچار مشکل نشوم.

رضا یزدانی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رضا یزدانی درباره آخرین وضعیت خود در تمرینات تیم ملی کشتی آزاد اظهار کرد: خدا را شکر شرایط خوبی دارم و امیدوارم روز به روز بهتر شوم و به آمادگی مناسبی برای حضور در المپیک دست یابم. تمام سعی خود را می‌کنم تا به شرایط ایده‌آل برسم و با هدفم که همان حضورم در المپیک و کسب بهترین نتیجه است، برسم. طی ماه‌های گذشته زجر زیادی کشیده‌ام و به خاطر مصدومیتی که گریبان‌گیرم شد مقدار از تمرینات تیم ملی عقب افتادم اما با سعی و تلاش در حال حاضر وضعیت نسبتا خوبی دارم.

دارنده دو مدال طلای جهان در پاسخ به این سوال که آیا حضورش در المپیک قطعی است یا خیر، خاطرنشان کرد: خودم هم نگرانم چون که باید با احتیاط زیادی تمرین کنم و آن طور که باید نمی‌توانم به بدنم فشار بیاورم که مبادا آسیب‌دیدگی‌ام تشدید شود. امیدوارم در فرصت باقی مانده تا المپیک مصدومیت به طور کامل رفع شود و بدون نگرانی تمریناتم را ادامه بدهم. دوست دارم با آمادگی کامل به المپیک بروم و در شرایط خوبی مقابل حریفانم قرار بگیرم.

وی درباره مهمترین رقیبان خود در المپیک گفت: با بیشتر حریفانم در جهان کشتی گرفته‌ام و شناخت کافی از آنها دارم. اما مهمترین حریفانم که عنوان‌دار جهان المپیک هستند سه کشتی‌گیر از کشورهای روسیه، آذربایجان و آمریکا هستند و اوکراین و گرجستان نیز کشتی‌گیرهای خوبی دارند. البته در المپیک نباید هیچ حرفی را دست کم گرفت چراکه همه برای کسب بهترین نتیجه به این رقابت‌ها می‌آیند.

یزدانی با تاکید بر اینکه انگیزه زیادی برای حضور در المپیک دارد، تصریح کرد: از چهار سال پیش با هدف حضور در المپیک و جبران ناکامی المپیک لندن تمرین کردم و هر سختی‌ای که بود به جان خریدم. امیدوارم که بتوانم در المپیک ریو تمام تلاشم را به کار گیرم و با کسب نتایج خوب ضمن اینکه دل هموطنانم را شاد می‌کنم زحمات افرادی که برایم سنگ‌تمام گذاشته‌اند را جبران کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید