شانس تکرار قهرمانی لسترسیتی خیلی ضعیف است | اتاق خبر
کد خبر: 360207
تاریخ انتشار: 29 تیر 1395 - 17:25
رانیری:
سرمربی ایتالیایی لسترسیتی درباره شانس قهرمانی تیمش در رقابت با تیم‌های بزرگ در لیگ برتر و البته تیم ملیذ ایتالیا به صحبت پرداخت.

کلودیو رانیری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کلودیو رانیری فصل قبل توانست در لیگ برتر همه نگاه ها را به تیم خود معطوف کند و لسترسیتی را به قهرمانی در لیگ برتر برساند. او اکنون به خوبی می داند که تکرار این قهرمانی، کار مشکلی برای تیم او خواهد بود. رانیری و تیمش تا اینجای فصل نقل و انتقالات، انگولو کانته را از دست دادند و شاید ریاض محرز نیز به زودی کینگ پاور را به مقصد بارسلونا ترک کند.

کلودیو رانیری درباره رقابت در لیگ برتر گفت: به خوبی می دانیم امسال رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر بسیار دشوار است. تیم ها مربیان خیلی خوب و بازیکنان با کیفیت زیادی را به خدمت گرفتند. آنتونیو کونته به چلسی اضافه شده است که در یورو 2016 توانست عملکرد خوبی داشته باشد. او مربی صاحب سبک و موفقی است. مطمئن هستم در چلسی نیز کارهای بزرگی خواهد کرد. مطمئن هستم اگر بازیکنان و مسئولین این تیم همانطور که کونته می خواهند عمل کنند، یک چلسی ایتالیایی را شاهد خواهیم بود. مورینیو نیز در منچستریونایتد می‌تواند الکس فرگوسن بعدی باشد. او  ۲۶ سال در یونایتد نخواهد بود ولی قطعا تاثیرگذاری بالایی در این تیم خواهد داشت. پپ گواردیولا در منچسترسیتی هم برای من همیشه قابل تحسین بوده است. او تصمیم درستی گرفته است و به تیمی آمده است که فوتبالی زیبا بازی می‌کند. البته سیتی با روبرتو مانچینی و مانوئل پیگرینی نیز عملکرد خوبی داشته است. بقیه تیم ها نیز که مربیان خود را حفظ کردند. همه شرایط خوبی دارند. امسال بدون شک رقابت ها در لیگ برتر فشرده خواهد بود و تیم ها باید تلاش زیادی برای رسیدن به قهرمانی کنند.

رانیری ادامه داد: سطح فنی لیگ برتر در سال گذشته بالا بود و با ورود مربیان جدید قطعا سطح این رقابت ها بالاتر هم رفته است. علاوه بر آن، ورود تاکتیک‌های مختلف با تفکرات سرمربیان جدید و نیز حضور بازیکنان بزرگ به این لیگ، به رشد لیگ برتر در سال آینده کمک زیادی خواهد کرد.

سرمربی ۶۴ ساله در ادامه گفت: تیم ملی ایتالیا در یورو ۲۰۱۶ نتیجه خوبی گرفت ولی نباید فراموش کرد وقت خوبی است که بازیکنان جوان به تیم اضافه شوند. نباید فراموش کرد که فوتبال ایتالیا به تغییر نسل نیاز دارد و این روند نباید طولانی شود. عملکرد کونته را در تیم ملی ایتالیا مثبت ارزیابی می‌کنم؛ هر چند معتقد هستم یک سری از بازی‌های ایتالیا با کونته کسل کننده بود. فکر می‌کنم ۲۴ تیمی شدن یورو نیز این موضوع را به خوبی نشان داد که تیم هایی موفق هستند که از سال‌های قبل اقدام به ورود بازیکنان جوان به تیم های خود کردند. فوتبال ایتالیا باید تا جایی که ممکن است بازیکن جوان پرورش دهد و به تیم ملی اضافه کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید