لیست را بستیم، باید نتیجه بهتری از فصل قبل بگیریم | اتاق خبر
کد خبر: 360237
تاریخ انتشار: 29 تیر 1395 - 21:24
برانکو:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش باید نتیحه بهتری از فصل قبل بگیرد.

برانکو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ پس از تمرین دوشنبه پرسپولیس اظهار کرد: با گرفتن دو بازیکن از اوکراین و مهدی طارمی لیست‌مان را بستیم. طبیعی است هم مهدی و هم دو بازیکن اوکراینی به دلیل تعطیلات تمرین‌هایشان کافی نبوده است. آن‌ها طی برنامه‌ای خاص هم با تیم و هم به صورت جدا تمرین خواهند داشت. امیدواریم که برای رسیدن به اهداف مان از آن‌ها استفاده کنیم. از بازیکنانم راضی هستم. آنها خیلی انگیزه دارند. طبیعی است که انتظار داریم بهتر بازی کنیم و نسبت به فصل قبل نتیجه بهتری بگیریم.

او در پاسخ به سوالی درباره میزان آمادگی تیمش گفت: خیلی کار کردیم و در اوکراین اردوی بسیار عالی برگزار کردیم و الان مسابقه‌ای در راه است که باید بازیکنان کیفیت‌شان را از همین ابتدا نشان دهند. طبیعی است که تمرین‌های آماده‌سازی‌ ما همچنان ادامه دارد تا بتوانیم فرم ایده‌آل‌مان را در طول مسابقه‌ها حفظ کنیم.

برانکو گفت: ما به دنبال یک مهاجم تمام عیار می‌گشتیم اما همیشه آن چیزی که می‌خواهید را نمی‌توانید پیدا کنید. قضایا طوری شد که طارمی دوباره برگشت و ما اصلا روی او حساب نمی‌کردیم چون خودش خواسته بود که برود. این مهاجم اوکراینی که تازه به تیم آمده آمار و ارقام خوبی دارد و در لیگ و باشگاه جدی بازی می‌کرده و امیدواریم که مفید باشد. علیپور و امیری و ساسان را هم داریم و خوشحال هستم. شهاب هم خیلی خوب در حال پیشرفت است. مهدی هم آمده و به طور کلی در این پست خوب پوشش داریم.

او در پاسخ به این سوال که قبلا گفته بود جایی برای طارمی ندارد، چه شد که نظرش برگشت؟ گفت: طارمی آقای گل لیگ است و طبیعی است که ما روی بازیکنان موجود آن موقع سرمایه‌گذاری کرده بودیم و این دو بازیکن جدید اوکراینی هم که گرفتیم و بعد هم خلیل‌زاده که می‌خواستیم بگیریم نیامد و قراردادش را با سپاهان تمدید کرد و جای خالی برای ما ماند. به همین دلیل طارمی آمد و همه قضایا به خوبی گذشت.

سرمربی پرسپولیس درباره درشت بودن جثه مدافع اوکراینی گفت: نمی‌شود گفت که او اضافه وزن دارد. به هر حال در تعطیلات بوده و تمرین‌های انفرادی داشته و تمرین گروهی نداشته است. ما از این فرصت استفاده کردیم که باشگاه‌شان منحل شد و بازیکنان‌شان همه آزاد شدند استفاده کردیم.

برانکو در پاسخ به سوالی که آیا محرمی و آرام طبع خوب هستند یا خیر؟ گفت: از همه بازیکنان جدیدمان راضی هستم و در مورد آرام طبع باید بگویم که بازیکن بسیار باتجربه‌ای است که در صبای قم خوب بازی کرد. همین طور محرمی هم بازیکن آینده‌داری است که می‌تواند در پست هافبک هم بازی کند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه گفت: ما در لیگ حریفان آسانی نخواهیم داشت. سه داربی پشت سر هم داریم. داربی تراکتورسازی و پرسپولیس و سپاهان و پرسپولیس و استقلال پرسپولیس سخت است. ما از این بابت خوشحال هستیم. این بازی‌ها آسان نخواهد بود.

او در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کند با برگرداندن طارمی اقتدار خودش را زیر سوال برده؟ گفت: این سیاست باشگاه بود. من فکر می‌کنم همه مربیان بازیکنان خوب را دوست دارند و مهدی هم پارسال آقای گل بوده و مشکلی نداریم. اگر خوب بازی کند به هر حال الان رقابت سختی دارد. هم با علیپور و هم با وحید امیری و همین طور با بازیکن اوکراینی‌مان. ساسان هم که خوب بازی می‌کند. شهاب زاهدی هم خوب پیشرفت کرده است. ضمن اینکه متاسفم که ماهینی نتوانست در کیف همراه ما باشد اما او خیلی زود خودش را به تیم می‌رساند.

برانکو درباره آمادگی طارمی گفت: باید ببینیم که طارمی چه مقدار آماده خواهد بود. دو ماه است که تمرین نداشته و زمان نیاز است که آماده شود.

برانکو درباره محمد انصاری گفت: او یک ظرفیت ویژه برای ماست و می‌تواند هم در پست دفاع چپ بازی کند و هم دفاع وسط.

او در پاسخ به این سوال که آیا دستیار ایرانی دیگری خواهد داشت گفت: فعلا کریمی باقری با ماست و خوشحالیم که قراردادش را با باشگاه تمدید کرد.

سرمربی پرسپولیس درباره دروازه‌بان‌های این تیم گفت: از بیرانوند خیلی انتظار داریم که پارسال به عنوان بهترین دروازه‌بان معرفی شده بود و انتظار داریم که امسال هم بتواند کمک‌مان باشد و حتی برایمان امتیاز جمع کند. آقای درویش وند هم جوان است و امروز به تیم ما اضافه شده و با تیم ملی بوده است اما نظر مربی دروازه‌بان‌ها این است که او خیلی دروازه‌بان باآینده‌ای است ولی باید خیلی کار کند.

او در پاسخ به سوالی درباره بازی‌های تدارکاتی پرسپولیس گفت: ما بهترین بازی‌مان را مقابل آبولون بازی کردیم که حریف محکمی بود اما در تمام بازی‌ها یک برتری مطلق داشتیم و در شرایط خستگی مفرط این بازی‌ها را برگزار کردیم و طبیعی است که بخش‌هایی از بازی به خاطر خستگی بچه‌ها خوب کار نمی‌کردند اما من خیلی راضی هستم.

او در پاسخ به این سوال که انتقاداتی به پرسپولیس وارد می‌شود که این تیم زیاد گل می‌خورد گفت: بله درست است روش بازی ما این طور است که به حریف این امکان را می‌دهیم که شانس گل ایجاد کند. ریسک می‌کنیم اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که اشتباهات دفاع را به حداقل برسانیم و گل‌های بسیار کمتری بخوریم و نتایج بهتری کسب کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید