شاید غرور باعث شکست استقلال خوزستان شد | اتاق خبر
کد خبر: 360580
تاریخ انتشار: 31 تیر 1395 - 08:27
پورکیانی:
قائم مقام استقلال خوزستان می‌گوید با شکست تیمش در سوپر جام فوتبال ایران، بازیکنان تیمش دیگر حتی بعد از برتری دو گله برابر تیم‌ها، حریف را دست کم نمی‌گیرند.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی پورکیانی درباره ناکامی استقلال خوزستان برابر ذوب‌آهن در سوپر جام فوتبال ایران، گفت: فوتبال همین است و لحظه‌ها آن را می‌سازند. در اینکه دوست داشتیم قهرمان شویم، تردیدی وجود ندارد. این شکست به بازیکنان ما یاد می‌دهد که حتی وقتی دو بر صفر جلو هستند، چیزی تمام نشده است و باید تلاش کنند. فوتبال 90 دقیقه نیست، بلکه نود و چند دقیقه است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با بازیکنان این تیم صحبتی داشته است، گفت: خیر. خودشان می‌دانند که نباید هیچ تیمی را دست کم بگیرند. شاید بعد از برتری دو گله برابر ذوب آهن کمی غرور آنها را گرفت. این قهرمانی مبارک ذوب آهن. این دیدار پیش درآمدی برای لیگ بود و امیدواریم در لیگ بهتر باشیم. جا دارد از آقای آذری و ذوب آهن هم بابت میزبانی‌شان تشکر کنم.

قائم مقام استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا ITC دروازه‌بان برزیلی تیمش صادر شده، گفت: قرار است ظرف یکی، دو روز آینده صادر شود و مشکلی وجود ندارد.

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به قرعه‌ تیمش در لیگ برتر چیست، چراکه عده‌ای کار استقلال خوزستان را در 5 هفته نخست دشوار می‌دانند، گفت: بله قبول دارم که ابتدای فصل خیلی قرعه سختی پیش‌روی ماست. البته باید با همه بازی کنیم و فرقی ندارد که چه زمانی این اتفاق بیفتد ولی قبول دارم که قرعه سختی در ابتدای لیگ داریم.

پورکیانی در پاسخ به این سوال که هدف گذاری تیمش در لیگ فصل آتی چیست، عنوان کرد: ما تیم خوبی داریم و از پتانسیل بالایی برخوردار هستیم. ما به دنبال ارائه نمایش‌هایی در خور شأن خوزستان و ایران در لیگ و رقابت‌های آسیایی هستیم. اینکه بگویم چه مقامی را می‌خواهیم منطقی نیست.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید