30 میلیارد ریال داروی غیر مجاز در شیراز کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 360666
تاریخ انتشار: 31 تیر 1395 - 21:31
اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد:یک انبار داروهای غیر مجاز در شیراز کشف شد که ارزش این داروها بالغ بر 30 میلیارد ریال است.

اتاق خبر:این انبار دارو در خیابان زند شیراز بود که در بازرسی از آن مقادیر زیادی داروهای سقط جنین ، جنسی و نیروزا کشف و ضبط شد.
براساس این گزارش، با توجه به ارزش و نوع کالای مکشوفه پرونده متشکله به دادگاه انقلاب شیراز ارسال و با توجه به اهمیت موضوع، استعلامات انجام و حسب دستور مقام قضایی نسبت به معدوم سازی داروهای مکشوفه اقدام شد.
اداره کل تعزیرات حکومتی فارس اعلام کرد: انبار یاد شده را گشت مشترک تعزیرات حکومتی ، سازمان صنعت و معدن و تجارت ، نیروی انتظامی ، اتاق اصناف و دانشگاه علوم پزشکی در قالب طرح ویژه مبارزه با قاچاق دارو ، لوازم بهداشتی آرایشی در شیراز کشف کرد.
این گشت مشترک با هدف پیشگیری از عرضه دارو و لوازم بهداشتی آرایشی قاچاق و طبق دستور سازمان تعزیرات حکومتی برگزار و از چندین انبار و فروشندگان لوازم بهداشتی آرایشی در شیراز بازرسی شد.
در این طرح برای 9 واحد متخلف تشکیل پرونده شد که پرونده های متشکله به شعبه ای ویژه ارجاع شد تا در سریعترین زمان ممکن رسیدگی و متخلفین مجازات شوند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید