همایش فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد | اتاق خبر
کد خبر: 360674
تاریخ انتشار: 31 تیر 1395 - 22:42
بیستمین همایش سراسری دوسالانه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور 270 فرمانده و مسئول این نیرو در جوار حرم نورانی امام رضا(ع) در مشهد برگزار شد.

مدیر روابط عمومی نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: این همایش با حضور فرماندهان عالیرتبه نیرو و برگزاری دوره های تخصصی تربیت، تعالی و کلاسهای بصیرت افزایی با تاکید بر محوریت فریضه امر به معروف و نهی از منکر از روز شنبه گذشته آغاز شده بود.
ناوسالار دوم پاسدار عبدالمجید قاسمی افزود: تحلیل آخرین وضعیت امنیتی و سیاسی منطقه به ویژه تحولات حوزه خلیج فارس و غرب آسیا، ارزیابی عملکرد جاری در بخشهای گوناگون شناوری، موشکی، پهپاد، هوادریا، مینهای دریایی و پاکسازی مین و همچنین مسائل گوناگون مربوط به حوزه تکاوران و تفنگداران دریایی در بخش دفاع و رزم دریایی از جمله محورهای مورد بررسی در این همایش بود.
وی تبیین اولویتها و انتظارات فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، هم اندیشی و انتقال تجربه پیرامون آخرین ابداعات و ابتکارات در بکارگیری تاکتیکهای جدید دفاع و رزم نامتقارن در دریا و همچنین تمهیدات دفاعی ساحل به دریا را با حضور کارشناسان ارشد دفاعی و نظامی از دیگر بخشهای این گردهمایی برشمرد.
مدیر روابط عمومی نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: همایش امسال به نام سردار شهید حاج محمد ناظری از فرماندهان و جانبازان شیمیایی نیروی دریایی سپاه نامگذاری شده است.
مراسم پایانی بیستمین دوره همایش فرماندهان نیروی دریایی سپاه در تالار قدس حرم امام رضا(ع) در حال برگزاری است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید