یک باند در رختکن رئال تشکیل شده بود | اتاق خبر
کد خبر: 360720
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1395 - 06:10
سیسینیو:
سیسینیو، مدافع سابق رئال مادرید مدعی شد که چندین بازیکن رئال از جمله ایکر کاسیاس، رختکن تیم را کنترل می‌کردند.

 به گزارش اتاق خبر، سیسینیو دو فصل در رئال مادرید بازی کرد و 32 بازی برای این تیم انجام داد و به همراه این تیم قهرمان فصل 07-2006 شد. او که اخیرا به باشگاه سیواس‌ اسپور ترکیه پیوستهف مدعی شد که چند بازیکن در رئال، رختکن، مربی و مطبوعات را کنترل می‌کردند.


او گفت:" وقتی روبرتو کارلوس از تیم رفت، من دفاع راست اصلی بودم. سرجیو راموس بیشتر در مینه میدان بود و گاهی هم در راست و میشل سالگادو سومین انتخاب مربی بود. بعد از آن ایکر کاسیاس کاپیتانی دوم را به سالگادو داد تا او بتواند بازی کند. اینجا بود که گروه کوچک آنها شروع به کار کرد. خولیو باپتیستا در این رابطه به من گفته بود. گوتی، سالگادو، هلگوئرا، رائول، کاسیاس و ... رهبران این گروه بودند و دیگران باید از دستورات این گروه پیروی می‌کردند. آنها رختکن را در کنترل داشتند و اگر می‌خواستند، کله ی مربی و مطبوعات را می‌خوردند. مثلا یک روز رونالدو یک بازی بد انجام داد و فردای آن روز، مطبوعات تیتر زدند که رائول بهتر از رونالدو بود. رائول باید سه بار به دنیا بیاید و تلاش کند تا بتواند مثل رونالدو شود."


سیسینو درباره سالگادو گفت:" وقتی او به رختکن آمد، با همه خوش و بش کرد ولی وقتی نوبت به من رسید، من بند کفش‌هایم را بستم."

منبع: ورزش سه

94104

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید