تیم والیبال قم با پیروزی بر میزبان راهی فینال شد | اتاق خبر
کد خبر: 360785
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1395 - 19:40
در مسابقات والیبال نوجوانان کشور؛
رئیس هیئت والیبال استان قم گفت: تیم والیبال قم در مسابقات والیبال نوجوانان کشور در شهرکرد با پیروزی بر میزبان راهی دیدار فینال شد.

اتاق خبر: ابوالفضل احمدی اظهار داشت: مسابقات والیبال نوجوانان پسر کشور پنج شنبه شب در شهرکرد ادامه یافت  تیم والیبال استان قم موفق شد با برتری بر تیم والیبال چهارمحال و بختیاری جواز صعود به دیدار پایانی این دوره از مسابقات را کسب کند.

وی افزود: والیبالیست‌های نوجوان قم که برای حضور در این پیکارها در شهرکرد به سر می‌برند دیشب در مرحله نیمه نهایی برابر تیم میزبان قرار گرفتند و با وجود این که در ست نخست نتیجه را به حریف واگذار کردند اما در ادامه با اقتدار توانستند ۳ ست از حریف بگیرند و برنده بازی شوند.

رئیس هیئت والیبال استان قم گفت: تیم والیبال قم در این بازی در ست اول ۲۵ بر ۲۲ بازی را به حریف واگذار کرد اما در ست دوم با اقتدار ۲۵ بر ۱۳ پیروز شد تا در مجموع ست شماری کار به تساوی کشیده شود.

احمدی بیان داشت: در ست سوم باز هم پیروزی با امتیاز ۲۵ بر ۱۷ برای قم بود و در نهایت در ست چهارم، قم توانست ۲۵ بر ۲۰ فاتح بازی شود و در مجموع با برتری ۳ بر یک به دیدار فینال برود و حریف تیم خراسان شمالی در این مرحله شود.

وی عنوان کرد: دیدار نهایی این مسابقات امروز در شهرکرد بین قم و خراسان شمالی برگزار می‌شود و به دنبال کسب قهرمانی در این مسابقات و صعود به دسته بالاتر هستیم در حالی که تیم والیبال قم در اولین بازی خود در این مسابقات نیز برابر تیم ایلام ۳ بر یک به برتری رسیده بود و سپس در دیدار برابر خراسان جنوبی نیز ۳ بر صفر صاحب برتری شد.

رئیس هیئت والیبال استان قم تصریح کرد: تیم والیبال قم در سومین دیدار خود از دور گروهی برابر تیم بوشهر ۳ بر یک به پیروزی رسید و سپس با همین نتیجه سیستان و بلوچستان را شکست داده و به نیمه نهایی رسید تا برابر میزبان قرار بگیرد.

احمدی اظهار داشت: گروه الف این رقابت‌ها را تیم‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، لرستان و کهگیلویه و بویراحمد و گروه ب را تیم‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، ایلام، بوشهر و قم تشکیل داده‌اند.

وی افزود: محمد امین قربانی، علی بیگدلی، حسین فیروزپور، احسان حسین‌پور، رضا گودرزی، محمد حسین محمدی تبار، وحید نجفی، علیرضا جعفری، علی دلیر، سید محمد جواد قدسی، مهدی زهاوی و محمد متین فراهانی فهرست نفرات تیم والیبال نوجوانان استان قم را تشکیل می‌دهند.

منبع: مهر

95103

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید