عبداللهی: عوض کردن افشارزاده اشتباه است | اتاق خبر
کد خبر: 360803
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1395 - 22:56
کاش محرومیت استقلال را می بخشیدند
دستیار ویژه بهرام افشارزاده در استقلال معتقد است که برکناری سرپرست کنونی باشگاه از جمع آبی‌ها اشتباه است. او هم‌چنین با تمجید از شرایط کنونی استقلال گفت که منصوریان تیم خوبی را جمع کرده است.

نصرالله عبداللهی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نصرالله عبداللهی درپاسخ به این سوال که آخرین وضعیت استقلال چگونه است، بیان کرد: فعلا همه چیز خوب است. ما اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و تمرینات منظمی را برگزار می‌کنیم. من به آینده استقلال امیدوارم و فکر می‌کنم این تیم می‌تواند دل هواداران را شاد کند.

وی درپاسخ به سوالی درباره سجاد شهباززاده، عنوان کرد: شهباززاده از بازیکنان خوب و خوش اخلاق فوتبال ایران است. او شخصیت آرام و متینی دارد. شهباززاده به ما گفت که با فکر و تحقیق به آنجا می‌رود. او زبان بلد بود و معتقد بود شرایط آلانیا خیلی خوب است و در آنجا فوتبالش پیشرفت می‌کند و به نفعش است تا از ایران برود. در نهایت هم استقلال با او توافق کرد و در نهایت جدا شد.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: خوشبختانه سایر بازیکنان استقلال در شرایط خوبی قرار دارند. منصوریان یک تیم تشکیلاتی ایجاد کرده که من در کمتر جایی آن را دیده‌ام. او خیلی با بازیکنان و کادرفنی‌اش صمیمی است و با دقت روی کار آنها نظارت دارد. البته توپ گرد است و نمی‌توان چیزی را پیش بینی کرد ولی معتقدم این تیم توانایی‌های زیادی دارد.

او در پاسخ به این سوال که چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌داند، گفت: به جز ما، پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان در یارگیری خوب عمل کرده‌اند. البته تیم ساده نداریم و همه خوب کار کرده‌اند.

عبداللهی در پاسخ به سوالی درباره محرومیت هواداران استقلال در هفته نخست لیگ برتر، گفت: ای کاش این محرومیت را می‌بخشیدند. بد نیست گاهی اوقات یک گذشت‌هایی هم داشته باشیم. ان‌شاءالله دیگر هواداران ما کاری نکنند تا محروم شوند. در کل خوب نیست وقتی این همه می‌گوییم که هواداران به ورزشگاه بیایند، در هفته اول و بازی‌ای که از تیم رونمایی می‌شود، آنها را محروم کنیم. حداقل می‌آمدند و محرومیت را تعلیق می‌کردند و در صورت تکرار آن را عملی می کردند.

دستیار ویژه بهرام افشارزاده در استقلال در پایان و در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت مدیرعامل این باشگاه، گفت: افشارزاده در استقلال هست و با جدیت کارش را دنبال می‌کند. تمام اردوها و خریدهای استقلال در این فصل با نظر او انجام شده است. من معتقدم عوض شدن افشارزاده در استقلال اشتباه است. او سرد و گرم فوتبال را چشیده و موقع نتیجه گیری اوست. او تیم خوبی را جمع کرده و باید اجازه دهند تا کارش را تمام کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید