امیدوارم رونالدو به سوپرجام برسد | اتاق خبر
کد خبر: 360815
تاریخ انتشار: 2 مرداد 1395 - 01:13
مارسلو:
مدافع برزیلی رئال‌ مادرید امیدوار است مهاجم پرتغالی این تیم به سوپر جام اروپا برسد.

مارسلو

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مارسلو پس از نخستین تمرین رئال‌ مادرید در مونترال کانادا در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. 

این مدافع مادرید گفت: پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و با حضور در کانادا به این موضوع فکر کردیم که دوباره باید کار کنیم. باید گذشته را فراموش کنیم چون به درد آینده‌مان نخواهد خورد. به فتح عناوین بیشتری فکر می‌کنیم و برای آن باید خود را بهتر کنیم.

مارسلو افزود: از زمانی که به رئال‌ مادرید آمدم، به من یاد دادند چگونه رقابت کنم و بجنگم و تمام فصل‌ نیز این کار را انجام بدهم. امیدوارم سال‌های زیادی در این تیم بمانم و بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. با تمام وجود برای مادرید بازی می‌کنم. رئال مادرید در شرایط خیلی خوبی به سر می‌برد اما من کسی نیستم که بتوانم درباره این مسائل صحبت کنم. تیم را خیلی خوب می‌بینم. بازیکنانی که همراهمان هستند، بزرگ هستند و آنهایی که نمی‌توانند تیم را همراهی کنند نیز از بهترین‌های دنیا هستند. به سوپر جام اروپا فکر می‌کنیم. برای آن تمرین و کار می‌کنیم. تیمی که قهرمان و پیروز می‌شود، بهتر از دیگر تیم‌ها است. چیزهای زیادی در مادرید دیدم. برخی سال‌ها را بدون جام پشت‌سر گذاشتیم که بسیار سخت بودند. گفتنش سخت است چون با داشتن بازیکنان بزرگ، از فتح جام بازماندیم. سخت است بگوییم دومین تیم یا برترین تیم هستیم. مادرید هر فصل برای فتح عناوین تلاش می‌کند.

مارسلو در مورد کریستیانو رونالدو گفت: با او صحبت کردم و قهرمانی‌اش به همراه تیم ‌ملی پرتغال در یورو 2016 را تبریک گفتم. درباره آسیب‌دیدگی‌اش چیزی نمی دانم. امیدوارم در سوپر جام اروپا حضور داشته باشد.

مدافع برزیلی در پایان درباره حضورش در لیگ حرفه‌ای آمریکا (MLS) نیز گفت: تا زمانی که رئال مادرید مرا از باشگاه بیرون نیندازد،‌ اینجا می‌مانم.  دوست دارم در مادرید بمانم اما لیگ آمریکا خیلی تماشایی است. فوتبال آنها پیشرفت کرده است و بهتر هم خواهد شد. 

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید