تغییر سیاست شرکت اپل | اتاق خبر
کد خبر: 360855
تاریخ انتشار: 2 مرداد 1395 - 13:54
شرکت اپل به‌شدت در زمینه سخنان خود سست‌عنصر به نظر می‌رسد و بارها در طول مدت‌زمانی کوتاه شاهد چرخش ۱۸۰ درجه‌ای مسئولان این شرکت نسبت به موضع خود بوده‌ایم.

اتاق خبر- بر اساس شایعات منتشر شده قرار است تا نسل بعدی تلفن‌های همراه هوشمند شرکت اپل دارای حافظه‌ای دو برابر نسل فعلی خود باشد.

شرکت اپل به‌شدت در زمینه سخنان خود سست‌عنصر به نظر می‌رسد و بارها در طول مدت‌زمانی کوتاه شاهد چرخش ۱۸۰ درجه‌ای مسئولان این شرکت نسبت به موضع خود بوده‌ایم.

در آخرین نمونه از این موارد شاهد این هستیم که مسئولان اپل تنها یک سال پس‌ازاین که اعلام کرده بودند که تنها ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی برای تلفن‌های همراه هوشمند کافی به نظر می‌رسد، قصد دارند تا حافظه داخلی نسل بعدی سری آیفون را افزایش بدهند.

بر اساس شایعات گفته می‌شود که نسل بعدی آیفون قرار است تا بر روی مدل پایه خود حافظه‌ای ۳۲ گیگابایتی داشته باشد و به این ترتیب به‌ صورت بدیهی قیمت این محصولات نیز دستخوش تغییر خواهد شد.

اپل از سال ۲۰۰۹ که مدل 3GS را با حافظه‌ای ۱۶ گیگابایتی روانه بازار مصرف کرد، نسبت به این حجم به‌عنوان یک استاندارد نگاه می‌کرد ولی با توجه به پیشرفت فناوری انتظار افزایش میزان حافظه در دستگاه‌های این شرکت چندان عجیب نبود.

بسیاری از کاربران اپل پس از دریافت آخرین به‌روزرسانی سیستم عامل خود با مشکلات متعددی در زمینه کم بودن حافظه داخلی دستگاه روبرو شده بودند.

حال کافی است در نظر بگیرید که فیلم‌برداری با کیفیت 4K به‌عنوان یک قابلیت موجود برای نسل بعدی آیفون تا چه حد می‌تواند یک دستگاه ۱۶ گیگابایتی را با مشکل مواجه کند و به همین دلیل نیز می‌توان این اقدام اپل را بسیار مفید ارزیابی کرد.

منبع: عصرایران

95102

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید