پیروزی تیم بسکتبال جوانان ایران مقابل تیم قزاقستان | اتاق خبر
کد خبر: 361097
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 01:26
بسکتبال جوانان آسیا و انتخابی جهان- تهران ؛
تیم بسکتبال جوانان ایران دومین دیدار خود در در چارچوب رقابتهای قهرمانی آسیا و انتخابی رقابتهای جهانی را با برتری برابر تیم قزاقستان به پایان رساند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، در دومین روز از رقابتهای بسکتبال قهرمانی جوانان آسیا در تهران عصر امروز اول مردادماه تیم کشورمان به مصاف تیم قزاقستان رفت  و با نتیجه ۹۰ بر ۵۹ برابر رقیب خود به برتری دست یافت. 

بسکتبالیست های جوان کشورمان در این بازی کوارتر اول را با نتیجه ۱۹ بر ۱۴ پیروز شدند. در کوارتر دوم ۲۸ بر ۱۲ به برتری رسیدند . کوارتر سوم را ۲۸ بر ۲۲ از سد حریف خود گذشتند  و در کوارتر چهارم و آخر با نتیجه ۱۵ بر ۱۱ از سد تیم  قزاقستان گذشتند. 

در این دیدار محمد حسین جعفری از کشورمان به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد. تیم جوانان ایران در چارچوب این رقابتها فردا و در سومین دیدار خود به مصاف تیم ژاپن خواهند رفت. 

تیم کشورمان هم اکنون با انجام دوبازی و دو پیروزی در گروه دوم با اختلاف امتیاز در صدر گروه قرار دارد . تیم لبنان نیز با انجام دوبازی در رده دوم ایستاده است. 

تیم بسکتبال جوانان ایران روز گذشته نیز در اولین دیدار خود برابر تیم اندونزی با نتیجه ۱۰۶ بر ۴۰ به پیروزی رسیده بودند. 

رقابتهای قهرمانی بسکتبال جوانان آسیا در تهران جنبه انتخابی مسابقات قهرمانی جهان را دارد و سه تیم اول این دیدارها جواز حضور در دیدارهای جهانی را بدست خواهد آورد. 

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید