طراحی ماهواره کوچک دانشجویی با همکاری سازمان فضایی آسیا | اتاق خبر
کد خبر: 361216
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 14:45
دوره آموزشی بین المللی «طراحی ماموریت و برنامه ریزی پروژه ماهواره کوچک دانشجویی» در تهران و با همکاری سازمان فضایی منطقه آسیا و اقیانوسیه برگزار می‌شود.

اتاق خبر- سازمان فضایی ایران با مشارکت سازمان همکاری های فضایی منطقه آسیا و اقیانوسیه (اپسکو)  دوره آموزشی بین المللی تحت عنوان «طراحی ماموریت و برنامه ریزی پروژه ماهواره کوچک دانشجویی( sss)» را ۴ تا ۱۰ مردادماه در تهران برگزار می کند.

این دوره آموزشی با هدف کسب دانش از کشورهای صاحب نام فناوری فضایی همچون چین، در حوزه طراحی و ساخت ماهواره های دانشجویی طرح ریزی شده است.

دوره SSS با دو رویکرد علمی و عملی و همچنین ارائه تجارب پژوهش های موفق توسط تیمی از اساتید برجسته ایرانی و خارجی و با حضور شرکت کنندگانی از کشورهای ایران، چین، ترکیه، پاکستان، بنگلادش، تایلند، مغولستان و پرو برگزار خواهد شد.

از مهمترین اهداف این دوره آموزشی، استفاده حداکثری از اساتید خارجی مطرح و انتقال دانش فنی به متخصصین و دانشجویان نخبه حوزه فضایی کشور است.

مراسم افتتاحیه کارگاه بین المللی «طراحی ماموریت و برنامه ریزی ماهواره کوچک دانشجویی» صبح فردا دوشنبه با حضور مسئولان این بخش برگزار می شود.

منبع: مهر

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید