بعد از المپیک جای خود را به جوانترها می‌دهیم | اتاق خبر
کد خبر: 361291
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 17:38
مهدوی:
پاسور دوم تیم ملی والیبال ایران گفت: به نظر من وقت آن رسیده که بعد از سال‌ها حضور در تیم ملی جا را برای بازیکنان جوان باز کنیم و طبیعی است که بعد از المپیک تیم ملی ریزش داشته باشد.

مسابقه‌ی تیم‌های ملی والیبال ایران و صربستان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی مهدوی بعد از آخرین تمرین تیم والیبال ایران در ایران و قبل از اعزام به المپیک درباره خداحافظی ‌از تیم ملی گفت: زمان آن رسیده که بعد از حدود 17 یا 18 سال حضور در تیم ملی به جوانان بها بدهیم. خیلی طبیعی است که بعد از المپیک هر تیمی ریزش دارد و جوانان به تیم‌های ملی اضافه می‌شوند.

او درباره شرایط تیم ملی در ماه‌های اخیر گفت: خوشبختانه فدراسیون در این مدت برای تیم سنگ تمام گذاشته است چرا که اگر کوچک‌ترین کمبودی بود، ما نمی‌توانستیم المپیکی شویم. در رقابت‌های انتخابی المپیک فاصله تیم‌ها بسیار کم بود و ما اگر به خوبی آماده نمی‌شدیم نمی‌توانستیم این رقابت‌ها را با موفقیت پشت سر بگذاریم. به دلیل خستگی ناشی از همین رقابت‌ها نیز در لیگ جهانی نتوانستیم خیلی خوب کار کنیم اما این رقابت‌ها برای ما پایان خوبی داشت.

او در ادامه افزود: در این مدت خوب تمرین کردیم و تلاش همه این بود که مصدومان به تیم اضافه شوند که خوشبختانه این اتفاق رخ داد و آن‌ها به شرایط ایده‌آل نزدیک شدند.

پاسور دوم تیم ملی والیبال درباره رقابت‌های المپیک نیز گفت: استرس زیادی روی تیم ما نیست. هرچند که حضور تیم‌های عنوان‌دار باعث سختی کار می‌شود با این حال اگر در مرحله دوم به قرعه خوبی بخوریم و یک تک بازی را ببریم می‌توانیم به جمع 4 تیم برتر رقابت‌ها صعود کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید