مدال‌آوران مازندرانی در المپیک خانه و پاداش نقدی می‌گیرند | اتاق خبر
کد خبر: 361294
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 17:48
با حمایت مسئولان استان مازندران قرار است پاداش‌های قابل توجهی به مدال‌آوران این استان در رقابت‌های المپیک داده شود.

حسن یزدانی در جام جهانی کشتی آزاد

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حبیب حسین‌زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران درباره حمایت‌هایی که قرار است از سوی مسئولان استان مازندران از مدال‌آوران این استان در رقابت‌های المپیک انجام شود، اظهار کرد: ما در کسب سهمیه المپیک موفق‌ترین استان در کشور بودیم و با 13 ورزشکار المپیکی بیشترین نماینده را در رقابت‌های المپیک ریو خواهیم داشت. البته همه این ورزشکاران نماینده کشور اسلامی ایران هستند و ان‌شاءالله پرچم مقدس ایران را در رقابت‌های المپیک بارها به اهتزاز درخواهند آورد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران افزود: طبق هماهنگی‌هایی که زیر نظر یک کارگروه انجام داده‌ایم، قرار است حمایت‌های ویژه‌ای از مدال‌آوران استان مازندران در رقابت‌های المپیک داشته باشیم. بر همین اساس ان‌شاءالله هم منزل مسکونی و هم پاداش نقدی به مدال‌آوران استان مازندران در رقابت‌های المپیک اهدا خواهد شد و مراسم ویژه‌ای را پس از بازگشت آن‌ها تدارک خواهیم دید.

وی با بیان اینکه کسب موفقیت بزرگ استان مازندران در ورزش کشور حاصل کار دسته جمعی مسئولان استانی و مربیان، داوران و ورزشکاران است گفت: مازندران همواره نقش ارزنده‌ای در افتخارآفرینی برای ورزش کشور داشته و ما نیز قصد داریم به معنای واقعی تا آنجا که در توان‌مان هست از ورزشکاران‌مان تقدیر کنیم تا نسل جوان ما با دیدن این افتخارآفرینی‌ها و ان‌شاءالله اهتزاز پرچم مقدس ایران هرچه بیشتر به سمت ورزش گرایش پیدا کنند و این موفقیت‌ها کماکان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید