یوونتوس بدون پوگبا هم یکی از 4 تیم برتر اروپاست | اتاق خبر
کد خبر: 361303
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 18:16
کاپلو:
سرمربی پیشین یوونتوس بر این باور است که جدایی پوگبا تاثیری بر سطح فنی یوونتوس ندارد و این تیم همچنان یکی از 4 تیم برتر اروپا باقی می‌ماند.

فابیو کاپلو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یوونتوس مراحل پایانی به خدمت گرفتن گونسالو ایگواین را سپری می‌کند و این بازیکن را به زودی به خدمت خواهد گرفت تا جانشین آلوارو موراتا در این تیم شود. احتمالا در روزهای آتی نیز باید منتظر جدایی پوگبا از یوونتوس باشیم.

فابیو کاپلو درباره شرایط تیم پیشین خود در آستانه شروع فصل جدید لیگ ایتالیا گفت: اگر یوونتوسی‌ها ایگواین را به خدمت گرفتند، به این خاطر بوده است که بررسی کردند و حس کردند به چنین بازیکن گلزنی نیاز دارند. طبیعی است که یوونتوس به دنبال به خدمت گرفتن بازیکنان باکیفیت باشد و در میانه بازار نقل و انتقالات نیز جذب این بازیکن باکیفیت به سود یوونتوس خواهد بود. یووه بازیکنان با کیفیت زیادی دارد و این تیم بدون پوگبا هم تیم بزرگی می‌ماند. به نظر من بیانکونری بین چهار تیم برتر اروپاست.

کاپلو ادامه داد: مسیری که یوونتوس در حال گذر از آن است، خیلی خوب و حساب شده است. آنها بین چهار تیم برتر اروپا هستند و تلاش می‌کنند بتوانند به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برسند. به همین خاطر بازیکنان مورد نیاز خودشان را به خدمت می گیرند. یوونتوس در تلاش است تا بتواند به فینال لیگ قهرمانان برسد و قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کند و بازیکنان خود را به همین خاطر و اولویت جذب می‌کنند. البته در کنار این، برای قهرمانی در لیگ قهرمانان به شانس هم نیاز است.

یوونتوس قهرمان پنج دوره اخیر لیگ قهرمانان اروپا به شمار می‌رود و طبیعی است که به دنبال اهداف بزرگتر از جمله قهرمانی در لیگ قهرمانان باشد. کاپلو در پایان درباره این موضوع گفت: بله درست است. آنها همین حالا هم از حریفان خود در لیگ ایتالیا جلوتر هستند و توانستند در فوتبال ایتالیا حرف آخر را بزنند. در رم بازیکنی چون گابریل باتیستوتا را داشتم ولی نباید ایگواین را با باتیستوتا مقایسه کرد. یوونتوس برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ایگواین را به خدمت گرفته است ولی ما در رم به دنبال این هدف و قهرمانی نبودیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید