منتظر رقابت با کانته هستم | اتاق خبر
کد خبر: 361308
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 18:35
ماتیچ:
هافبک صربستانی چلسی اظهار کرد منتظر رقابت با خرید جدید این تیم یعنی انگولو کانته فرانسوی است.

ماتیچ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آنتونیو کونته در دومین خرید این تیم توانست انگولو کانته فرانسوی را از لسترسیتی به خدمت بگیرد. این در حالی است که نمانیا ماتیچ صربستانی نیز در این تیم حضور دارد و یکی از بهترین بازیکنان دو فصل قبل آبی های لندن بوده است.

ماتیچ درباره رقابت با کانته و حضور در چلسی گفت: بی‌صبرانه منتظر رقابت با او هستم. مطمئن هستم 100 هزار بازیکن خوب دوست دارند در چلسی بازی کنند. خودم را کاملا برای رقابت با او آماده کردم. زندگی سراسر رقابت است و هر انسان در روز باید رقابت کند تا بتواند به شرایط خوبی برسد. هر کس باید کاملا آماده رقابت باشد تا بتواند سطح خود را بالا ببرد و به بهتر شدن تیم خود کمک کند.

او در ادامه گفت: کانته بازیکن خیلی خوبی است. این خیلی خوب است که او را در تیم خود داریم. مطمئن هستم که ورود کانته به تیم باعث خواهد شد تا شرایط تیم بهتر شود و کیفیت تیم بالا برود. فصل گذشته تجربه بازی مقابل او را داشتم. باید تاکید کنم خیلی خوشحال هستم که دیگر برابر او بازی نخواهیم داشت و او هم جزئی از تیم چلسی است. در این فصل باید بتوانیم با تمرکز بالا در زمین باشیم و عملکرد فصل قبل خودمان را جبران کنیم. بدون شک با حضور بازیکنانی چون کانته و میچی باتشوایی که به ترکیب تیم اضافه شدند، کار ما آسان‌تر خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید