یوونتوس پرخرج‌ترین تیم اروپا | اتاق خبر
کد خبر: 361310
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 18:43
باشگاه ایتالیایی برای جذب بازیکنان در فصل نقل‌ و انتقالات تابستانی بیش از 160 میلیون یورو هزینه کرده است.

یوونتوس

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یوونتوس پس از اینکه در سال 2006 به علت تبانی به دسته پایین‌تر (سری B( سقوط کرد، تبدیل به بهترین تیم ایتالیا شد. این تیم بعد از بازگشت به سری A، پنج قهرمانی پیاپی در کالچو، دو جام حذفی ایتالیا و سه سوپر جام ایتالیا را به دست آورده است. همچنین در فصل 15 – 2014 لیگ قهرمانان به فینال رسید اما مغلوب بارسلونا شد.

یوونتوس برای نگه داشتن خود در این سطح و به دست آوردن مهم‌ترین عنوان اروپایی، با بهترین بازیکنان در این فصل نقل‌ و انتقالات تابستانی قرارداد امضا کرد. جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی این تیم توانست دنی آلوس را از بارسلونا به عنوان بازیکن آزاد به این تیم بیاورد. سپس با میرالم پیانیچ قرارداد امضا کرد. جذب هافبک رم، 32 میلیون یورو هزینه برداشت. خروج احتمالی لئوناردو بونوچی باعث شده است تا ماسیمیلیانو آلگری خواستار مهدی بن‌عطیه شود. کارلو آنچلوتی، بازیکن فرانسوی را نمی خواست. این جابه‌جایی سه میلیون یورو هزینه برداشت.

سپس مارکوبیا کروات با ارزش 23 میلیون یورو از دنیاموزاگرب به تیم تورینی آمد. این مهاجم در یورو در تیم ‌ملی کرواسی بازی‌های خوبی به نمایش گذاشت. اکنون ماروتا به امضای قرارداد با گونسالو ایگواین نزدیک شده است. این جابه‌جایی 94.7 یورو هزینه خواهد برداشت و به نظر می‌رسد تنها امضای قرارداد باقی‌ مانده است. در ادامه اما همچنان باشگاه ایتالیایی می‌خواهد بازیکنان دیگری را به تیم خود بیفزاید. کوریه دلو اسپورت، خاویر ماسکرانو را گزینه بعدی عنوان کرده است.

اگر قرارداد ایگواین به امضا برسد، یوونتوس تبدیل به تیمی خواهد شد که در این فصل نقل‌ و انتقالات بیشترین هزینه را  انجام داده است. دورتموند با 113 میلیون یورو فاصله زیادی با این تیم دارد. در این شرایط، فروش پل پوگبا به نظر قطعی می‌رسد و این باشگاه می‌تواند پول خوبی از این طریق به دست بیاورد.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید