شمسایی: به خاطر این ناکامی نابود شدم | اتاق خبر
کد خبر: 361314
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 18:58
«ضعف فنی‌ام را قبول می کنم»
سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی با بیان این که از فردا (دوشنبه) کارش را با قدرت آغاز می‌کند به اهالی فوتسال قول داد هر طور که شده جام قهرمانی باشگاه‌های آسیا را به ایران باز می گرداند.

وحید شمسایی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، وحید شمسایی درباره کناره‌گیری اش از تیم فوتسال تاسیسات دریایی، توضیح داد: من ضعف داشتم و ضعفم را هم قبول می‌کنم. به خاطر مشکل روحی که برایم به وجود آمده است نیاز به استراحت داشتم و می خواستم خودم را باسازی  کنم و برگردم ، ولی امروز (یکشنبه) جلسه‌ای را با مسئولان باشگاه برگزار کردم  و از فردا پایم را می کوبم تا جبران نتیجه‌ از دست رفته را برای فوتسال ایران انجام دهم و قطعا با یک قهرمانی خط بطلان میکشم بر روی اشتباه‌های خودم. چهره من را ببینید حالتان بر هم می خورد! در طی این سه روز از شدت ناراحتی نابود شدم.

وی خاطر نشان کرد:  این ناکامی برایم بسیار سنگین بود. شاید به خاطر این بود که طاقت باخت را نداشتم ، ولی در تمام دنیا این اتفاق برای یک مربی رخ می‌دهد. ژوزه مورینیو را با آن عظمت از باشگاه چلسی بیرون انداختند. خداداد عزیزی همیشه می‌گوید روزی  که در تیمی شروع می کنی باید منتظر هم باشی روزی به تو بگویند خداحافظ. با این حال  از مردم  ، رسانه‌ها و اهالی فوتسال تشکر ویژه‌ ای می‌کنم که در طی این چند روز انگیزه فوق‌العاده‌ای به من دادند. خیلی ها با من تماس گرفتند و نتوانستم جوابگوی تلفن‌ و تماس های آنها باشم. شاید به خاطر گریه‌های دخترانم بود که به خودم گفتم که باید بلند شوم. با این حال این باخت برایم بسیار دردآور بود و از آن سخت‌تر ناراحتی بازیکنانم بود که امروز شنیدم خیلی‌هایشان در تمرین حاضر نشده اند.

سرمربی تاسیسات دریایی اضافه‌ کرد: این قول را به فوتسال ایران می‌دهم که اگر با هر تیمی در جام باشگاه‌های آسیا دوباره شرکت کنم، قهرمانی را به ارمغان خواهم آورد. سال 2015 سال فوق‌العاده‌ای برایم بود. یک سال مرا به آسمان بردند، اما امسال زمین خوردم.

شمسایی همچنین در مورد فینال و باخت مقابل ناگویای ژاپن در ضربات پنالتی‌ گفت: بالای چهار بار این بازی را در خلوت نشستم و نگاه کردم. از کل 50 دقیقه آن تنها 12 دقیقه‌اش دست ژاپن بود و ما در فراز و نشیب‌ها گل خوردیم. فرصت‌های زیادی را هم از دست دادیم. من روزی در جایگاه بازیکنی بسیار جاه طلب بودم و تمامی پنالتی‌ها را خودم می‌زدم. نمونه اش بازی با اوکراین که حسین شمس دو بار پنالتی‌ را به من داد و من هم زدم. در بازی با ژاپن هم مسئول فنی من بودم. سعید عباسی آنقدر خوب بازی کرد که از بین سنگ سفیدی و او، عباسی را انتخاب کردم و گفتم اگر توپ را گل کند می‌تواند روند بهتری داشته باشد، اما این اتفاق رخ نداد همان طور که بازیکن بزرگی مثل لیونل مسی پنالتی‌ را به بالای دروازه فرستاد.

او خاطر نشان کرد: یک درصد هم فکر نمی کردم بازی به پنالتی‌ بکشد. طوری برنامه‌ریزی کرده بودم که پنالتی‌ اول را بازیکن با انگیزه، پنالتی‌ دوم را بازیکن با تجربه و پنالتی‌ سوم را با انگیزه بزند و بعد از آن ببینیم ژاپن چه چیدمانی انجام می‌دهد. از سویی هم می دانستیم که آنها پنالتی‌های چهارم و پنجمشان را به دروازه‌بان خود می‌دهند. سعید عباسی هم آمد تا جبران کند ، ولی نشد. الان هم از این که پنالتی‌ را به او داده‌ام ناراحت نیستم. او بهترین ضربه زن ما بود. اشتباه من در این بود که همه چیز را از قبل پیش‌بینی کرده بودم و خودم را پیروز میدان می دانستم.

شمسایی در پایان به فرهاد توکلی به خاطر انتخابش به عنوان بهترین بازیکن مسابقات و قدرت بهادری به خاطر درخشش در این بازی‌ها تبریک گفت.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید