پیشنهاد بارسلونا را برای رفتن به سیتی رد کردم | اتاق خبر
کد خبر: 361499
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 04:01
نولیتو:
خرید جدید منچسترسیتی عنوان کرد به خاطر پیوستن به منچسترسیتی پیشنهاد بارسلونا را رد کرده است.

نولیتو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نولیتو هافبک فصل قبل سلتاویگو که در تیم ملی اسپانیا توانسته است نامی برای خود دست و پا کند، از تیم های بزرگی چون بارسلونا و منچسترسیتی پیشنهاد بازی داشت. در نهایت این بازیکن تصمیم گرفت تا شاگرد پپ گواردیولا در سیتی شود.

نولیتو درباره حضور در منچسترسیتی گفت: از تصمیمی که گرفتم خیلی خوشحالم. برای بازی زیر نظر گواردیولا و حضور در لیگ برتر پیشنهاد بارسلونا را رد کردم تا فرصت بازی بیشتری داشته باشم. این تصمیم برای آینده بهتر من بوده است و فکر می‌کنم تصمیم خیلی خوبی گرفتم. برای بارسلونا آرزوی موفقیت می کنم و از اینکه تیم بزرگی چون بارسلونا به من پیشنهاد بازی داده است، به خود می بالم ولی تصمیمی که گرفتم، بیشتر به رشد فوتبالی من کمک می کند.

نولیتوی 29 ساله با قراردادی چهار ساله به ارزش 13 میلیون یورو پیراهن منچسترسیتی را از این فصل به تن خواهد کرد. او بعد از گوندوغان دومین خرید گواردیولا در سیتی است. این بازیکن اسپانیایی در بارسلونا فرصت بازی خیلی کمی زیر نظر گواردیولا داشت ولی در نهایت این باشگاه تصمیم گرفت تا نولیتو را به سلتاویگو بفروشد.

نولیتو ادامه داد: حقیقت این است که من از بازی زیر نظر گواردیولا لذت بردم. با وجود اینکه زمان کمی زیر نظر او داشتم ولی چیزهای زیادی از کار با او آموختم. علاوه بر آن سیتی نیز تیم بزرگی است و پروژه بزرگی دارد. آنها فصل قبل به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسیدند و قطعا به دنبال پیشرفت بیشتر هستند. می خواهم به بارسلونا کمک کنم تا بتوانیم در این تیم به جام‌های زیادی برسیم. در چند روز گذشته به تمرینات تیم اضافه شدم و همه چیز در این باشگاه خوب بوده است. امیدواریم در این فصل بتوانیم کارهای مهمی انجام دهیم. سیتی قطعا یکی از بهترین تیم های اروپا است و بازیکنان باکیفیت زیادی دارد و امکانات خیلی خوبی دارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید