صحبتی درباره پوگبا ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 361502
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 04:18
آلگری:
سرمربی یوونتوس صحبتی درباره ستاره فراسنوی تیمش نکرد و همچنین به شروع خوب تیم خود در این فصل ابراز امیدواری کرد.

ماسیمیلیانو آلگری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یوونتوس قهرمان پنج دوره اخیر لیگ ایتالیا، در این فصل کار دشواری دارد و باید در هفته نخست برابر فیورنتینا برود که تیم خوب سال گذشته بوده است.

ماسیمیلیانو آلگری درباره شرایط تیم خود در این فصل گفت: می‌دانم کار دشواری داریم و باید در هفته نخست برابر فیورنتینا به میدان برویم. برنامه بازی‌های سخت است. البته فصل قبل نیز شرایط همینطور بود و ما در سه بازی اول خودمان در شروع فصل جدید، تنها یک امتیاز کسب کردیم. امسال شرایط برا تیم ما سخت‌تر است و همه تیم ها دوست دارند تا ما را شکست دهند. به خوبی از شرایط سخت خودمان برای دفاع از عنوان قهرمانی خبر داریم ولی این باعث نمی‌شود که ناامید باشیم. با قدرت از همان هفته نخست به میدان خواهیم رفت. شروع خوب قطعا در کسب قهرمانی تاثیرگزار است ولی چیزی که برای ما مهم است این است که برای قهرمان شدن در یک لیگ، باید تعداد خاصی از بازی ها را با برد به پایان برسانید.

یوونتوس باید فردا (سه شنبه) در اولین دیدار خود در بازی های پیش فصل برابر تاتنهام هاتسپر به میدان برود. در این دیدار قرار است خیلی از خریدهای جدید یوونتوسی ها از جمله مهدی بن‌عطیه به میدان بروند.

سرمربی یوونتوس در ادامه گفت:‌ این بازی فرصت خوبی برای ماست تا به بازیکنان جدید بازی بدهیم. بدون شک این بازیکنان زمان بیشتری در زمین حاضر خواهند بود و نسبت به دیگر بازیکنان جدیدی که در اختیار داریم بیشتر بازی خواهیم کرد.

آلگری در پایان درباره وضعیت پل پوگبا و احتمال خروج این بازیکن از یوونتوس گفت: تیم ما در این فصل در نقل و انتقالات خوب عمل کرده است. هر بازیکنی که می‌خواستیم را به خدمت گرفتیم. درباره پوگبا صحبتی ندارم و نمی خواهم درباره این موضوع صحبت کنم. اینجا هستیم تا تمرین کنیم و روز به روز بهتر شویم و پیشرفت داشته باشیم. درباره شایعات و گمانه‌زنی رسانه های صحبتی ندارم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید